Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kislány csivavá...

Ivartalanított kislány csivavának jó az ivartalanított royal canin táp?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy másfél éves csivavája, és eddig nem esett szó arról, hogy mivel eteti. Tegnap mutatta, hogy neki ezt ajánlotta az orvosa, hogy műtét után csak ezt egye élete végéig. Nekem is ivartalanított mindkét kutyám, mégis N&D táppal etetem, és nincsenek elhízva (bár az enyémek jóval nagyobbak, mint az ő csivavája).

Royalról tudom, hogy nem jó táp, de ezt a fajtát nem ismerem, hogy milyen.

Mi a véleményetek?


2018. aug. 5. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
A Royal canin egy nagyon szar táp. Inkább valami mással. Én Barfozok a kutyaimmal, az sokkal jobb mint a tapozas
2018. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, ha hülyeséget mondok, de szerintem az ivartalanítással ez nincs összefüggésben. Nem egy ivartalanított kutyát ismerek, egy sem volt elhízva, egy sem evett spéci ivartalanítottaknak való kaját.

Viszont személyes tapasztalatom van azzal, hogyan adják el a dokik a túlárazott vacak tápokat, anno ezt velünk is megcsinálták, szőrproblémáink voltak. Gabona minden mennyiségben, érezhető javulás nem volt, most én választottam neki, mintha soha nem is lett volna baj a szőrével. Nem tudom mi motivál egy állatorvost erre, de ez van. Addig jó amíg csak az éves oltásokra kell hozzá mennünk.

2018. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Ivartalanítás után kicsit jobban figyelni kell a kutya formáját. Ha kerekedik, kevesebb étel, több mozgás.
2018. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!