Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha egy 10 hetes kiskutyát...

Baj ha egy 10 hetes kiskutyát kevés Bobi bolhaírtó samponnal fürdettem meg?

Figyelt kérdés
A dobozra 12 hetestől van ráírva.
2018. aug. 5. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az van ráírva-12 héttől. Akkor mi a kérdés?

Ha kevéssel fürdeted, nem hat.

Pl. holnap veszel Expot spotont. 2 hetes kortól alkalmazható.Vagy Frontline sprét. Újszülött kortól használható.

2018. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek fürdetted meg? Kicsi korban tilos fürdetni. Tönkrevàgod bőrét-szőrét.
2018. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tilos fürdetni, utolsó hülyeséget írt.


Amennyiben bolhás a bolhaírtós bobi sampon édes kevés. Holnap menj el a patikába kérj cseppett a kutyusra.

Illetve a lakást fekhelyét is bolhátlanítani kell. Féreghajtót is vegyél,mert amelyik kutya bolhás jó eséllyel férges is.

2018. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jajj bocsánat hogy àllatpatikában dolgozom és tudom hogy mikor lehet fürdetni a kutyàt...
2018. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, én meg kutyakozmetikus vagyok és több tenyésztőt is ismerek akik már 8-9 hetesen megfürdetve,vmelyik fajtát már nyírva kapja az újdonsült gazdi!
2018. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Eléggé gáz,hogy állatpatikában dolgozol és ilyen alap dolgokat nem tudsz,hogy vehettek fel oda? :O


Ugyan a sok sok mentett pár napos vagy 3-5 hetes kiskutyák akik koszosak bolhásak őket is megfürdetik képzeld el.


Ekkora ba..ságot rég hallottam,hogy tilos kölyök kutyát fürdetni.

2018. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!