Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan strandot, illetve...

Vivienne. kérdése:

Tudtok olyan strandot, illetve partszakaszt Budapesten, esetleg a vonzáskörzetében, ahová kutyussal tudunk menni fürdeni?

Figyelt kérdés

Voltunk a Velencei tavon a Drótszamár Kempingben, de ott hétvégén mozdulni sem lehet, Bugyin a kutyás tónál is, az is offos, és átnéztem az interneten már közel az összes oldalt és fórumot, hogy kedvencünkkel hová tudnánk menni, de vakvágányra futottam.

Bennetek bízom, hogy esetleg tudtok nekünk segíteni, ajánlani helyeket, ahol voltatok és bevált.

Előre is köszönöm. 😊



2018. aug. 5. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisoroszi Sziget-csúcs, nem 💯 %, de szerintem kutyabarát.
2018. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sződliget :)


Hydra terasz-ra rákeresel oda találsz. Délelőtt kevés az ember és a kutyás is. Viszont d.u ott is sokan vannak és sok kutyás is van. Viszont nagy a part szóval ha beljebb mész biztos akad olyan rész ahol esetleg pont nincs senki.

2018. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dunakeszi Horányi révnél lévô partszakasz. Budapesttől 20 km, autóval vagy Volán busszal megközelíthető. Sokan jönnek kutyákkal, sőt néha lovakat is lehoznak. Nagyon népszerű hely, több étterem van a parton.
2018. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Szuperek vagytok! :)

Megnézzük mindet. :)

2018. aug. 6. 04:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Fővároson belül Római-Part. Szentendrei-szigeten Kisoroszi a legjobb ilyen téren, de Surány és Horány is a belefér kategória, ha nem zaklatja az embereket a kutya. Na meg Gödön is sok kutyás viszi a Dunához a kutyát.
2018. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!