Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazavihetem egy kicsit az...

Hazavihetem egy kicsit az anyjához játszani?

Figyelt kérdés
Egy hete van nálunk a kiskutyánk. Már kezd itt megszokni, de van, hogy néha még nyüszít. Most viszont mennénk haza anyósomhoz, ahol az anyja van. SZeretném elvinni, hogy játszanak egy kicsit. Vagy korai még? Várjak még vele, hogy jobban megszokja az új helyét, és csak aztán vigyem haza. Azt nem akarom,hogy megint kezdődjön az egész éjszakás nyüszítés, meg ugatás előről, viszont szeretném, ha játszana egy nagyot.
2010. jún. 20. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Vidd nyugodtam, az anyja már nem tudja, hogy ő a kölyke és a kölyök sem tudja, hogy az anyja.
2010. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
A kutya fel ismeri a saját kölykét.
2010. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hét után már nem ismeri fel.Teljesen más a szaga. Hidd el, sok kutyával jönnek vissza látogatni hozzám, 1 hét után már nem tudja.
2010. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A másodiknak is, bár ő nem igazán a kérdésre válaszolt!
2010. jún. 20. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, én sem a kérdéshez szólok hozzá, nem is vagyok szakértő, az még rendben, hogy nem ismerik meg egymást (bár egy hét után?), viszont arra csak emlékszik a kutyus, hogy eddig hol volt, milyen környezetben, anyósodra is. Vagy tévedek és én képzelek túl sokat a kutya fejébe?
2010. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! De most tökmindegyik igazából, hogy ki mire emlékszik, a kérdés, hogy ha egy órár hazaviszem, és után elhozom, kezdődik-e újból az egész procedúra, mint amin átment szegénykém, amikor elhoztuk.
2010. jún. 20. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy előről elkezdené! Nyugodtan vidd el hozzá!:)
2010. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Nyugodtan vidd. Ha már megszokta, hogy Nálad lakik, akkor ez csak egy kirándulás.

Ő megismeri a helyet, ahol született, azonnal tudja a rendet, jól érzi magát.

Ha elég sűrűn mentek, a mamája sem felejti el, azonnal befogadja.

2010. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

felismerik. én egy több hónapos kutyát láttam egy kutyakiállításon újra találkozni az anyjával és fantasztikus volt amikor a kicsi felismerte h ez az anyja.

Biztos egy picit szomorú lesz mikor újra elviszed

2010. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!