Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teljes biztonság mérgezés...

Mi a teljes biztonság mérgezés ellen?

Figyelt kérdés

Eddig hálistennek sosem került a kertünkbe kintről semmi.

Az utcai séta alatt, ha eledelt talál a kutyám leül elé, és lábbal "megkapirkálja", mintha mutatná nekem, hogy élelmet talált. SOHA nem nyúl hozzá szájjal! Felénk nagyon sok a kóbor cica, és van egy néni, aki rendszeresen jár ki etetni őket, már teljesen megszokta itt mindenki. Van, hogy marad kint macska kaja a tálban, és a kutyám megtalálja, ugyanúgy jelez, ahogy feljebb említettem. Plussz sokan kidobálják a csontokat, aminek nem örülök, de azt is jelzi, nekem elég annyit mondanom, hogy menj tovább.

Nehéz volt megtanítani erre, mert elég falánk, de mára 100%os a siker.

Mit tudok még tenni a rossz emberek ellen?

Senkivel nem vagyunk rosszban. Senki nem szólt még kutyaugatás miatt, mert napjában párat vakkant csak. Kamera van felszerelve, és jelezve is van a kapun.


2018. aug. 6. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, hogy valakivel bedobatsz egy falat finomságot. Ha van olyan hely a házban, ahonnan rálátsz a kutyára, megkukkolod, mit csinál .
2018. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, köszönöm!
2018. aug. 6. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!