Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg így kell viselkedni...

Tényleg így kell viselkedni egy kis botlás miatt a kutyusom kapcsán? (kutyakaki téma)

Figyelt kérdés

Szokásos délutáni sétánkon voltunk, szokás szerint a kutyus elvégezte a dolgát. Tudom, hogy kellene, de én nem szoktam a kakit felszedni, mert egy yorkiból amúgy sem jön több, mint egy macskából, meg eleve minden tele van cigicsikkel is, nem amiatt a kis kaki miatt lesz koszos az utca. Miután továbbmentem, hirtelen lefékezett mellettem egy terepjáró és egy zselézett hajú kis hülyegyerek ugrott ki belőle, és elkezdett pattogni, hogy azonnal szedjem fel, mert lefényképezett és hívja a közterület felügyelőket. Nagyon megijedtem, és mondtam, hogy nincs nálam zacskó, és gyorsan elindultam tovább, erre ő visszaült a kocsijába és jött utánam, majd kiszállít és a kezembe nyomott egy zacskót. Nagyon agresszívnak tűnt, addig nem ment tovább, amíg nem mentem vissza és nem szedtem fel, megjegyzem több kaki is volt ott a mienken kívül. Megijedtem, még most is remegek a félelemtől. Tudom, hogy fel kéne szedni, de ez szerintem még nem ok az ilyen viselkedésre. Annyira megrémültem, kár hogy nem írtam fel a rendszámát, biztosan feljelenteném.

17/L


2018. aug. 6. 20:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

A feljelentés helyett hordjál zacskót és szedd fel a kutyád szarát. Az nem mentség, hogy kicsit kakál, meg amúgy is szemetes az utca.

Tudod, kicsi kutyaszarba belelépni is pont olyan végeredményt ad, mint egy nagyobba.

2018. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
22%
Inkább 30/F Meleg
2018. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Igaza volt. Ha mindenki így gondolkodna, mint te, akkor senki sem szedné össze és tele lenne minden kutyaszarral.

A kis yorkiból sem rózsaszirmok jönnek ki.

2018. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Osztán mégis milyen alapon jelentenéd fel? Max téged büntethetnek meg. A kis kutya is kutya, a kis kutyakaki is kutyakaki.


Örülj neki, hogy ennyivel megúsztad.

2018. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan kevés jön ki belőle, akkor szarasd a kertedben vagy a lakásodban, aztán kerülgesd és szagolgasd.
2018. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
41%

Hello meleg provokatőr "barátom". Megint unatkozol?!

Kérdés jelentve :)

2018. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fel kellene szedni, de szerintem akkor is túlzás volt, ahogy ez a pasi viselkedett

Milyen 30f meleg? Ezt biztos, hogy ehhez a kérdéshez szántad? -

2018. aug. 6. 20:10
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Pont így viselkedik, aki rendszeresen szarba lép... Én is rühellem aki otthagyja, pedig van kutyám.

Aki kutyát tart, az a szarát is, igen is szedje, pont az ilyenek miatt vagyunk lenézve mi is, akik összeszedik az ürüléket. De nektek beszélhet az ember, nem látjátok a problémát, megijedtél és még feljelentésen gondolkozol? Miért nem azon töröd a fejed, hogy a szart szedd, ezután az eset után a kutyád után?

2018. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Milyen "kis botlás"-ról beszélsz?! Soha nem szeded össze a kutyaszart a kutyád után. Minősíthetetlen ez a hozzáállás.
2018. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Na látom, itt mindenki szentéletű és még soha nem fordult vele elő, hogy nem szedte össze a kutykakit. Az persze rendben van, hogy egy terepjárós barom fiatal lányokat félemlít meg. Emberség az nincs bennetek…
2018. aug. 6. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!