Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet két kutyát össze...

Kolett123 kérdése:

Hogy lehet két kutyát össze szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos németjuhászom (Nira) és most lett egy 7 hetes pitbull kölyköm (Amara) , először nagyon ugatta a kicsit, abba se akarta hagyni, aztán ki vittük sétálni őket, úgy nagyjából össze barátkoztak, de Amara folyton harapja ami érthető mivel kölyök kutya és játszani akar, csak hogy az egész kutya akkora mint a Nira feje, és néha el durvulnak, félek hogy meg kapja a kicsit, annyira nem is lenne baj ha ugatnának ha nem panelba laknánk, így a szomszédok miatt kicsit kellemetlen mikor hajnal 2-3kor neki áll ugatni a Nira, én sem örülnék neki. Most próbálom őket össze szoktatni, velük alszok egy helyiségbe hogy szokják egymást. Esetleg ha valaki tudna tanácsot adni hogy mit hogy csinálják azt meg köszönném!
2018. aug. 7. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hét hetes kölyök mit keres nálad? Ha 7 hetesen már nálad van, akkor nem Pitbull, ugyanis szaporítótól vetted, a szaporító pedig nem ad törzskönyvet, és csak a törzskönyves kutya fajtatiszta, így ez legfeljebb "Amerikai Pitbull fajtajellegű keverék". Ha pedig nem bírsz el egy kölyökkutyával, akkor minek kellett?
2018. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tanácsot kértem hogy mit hogy csinálják, ha valaki járt már ebben a cipőben. De el bírok vele, már nem egy kutyám volt, és itt nem is az a lényeg ha figyelmesen el olvastad a szöveget, nem kértem hogy ki oktass, mégegyszer mondom tanácsot kértem!
2018. aug. 7. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha a nagyobbik jól van szocializálva, akkor 11 hónapos korára valószínűleg már megtanulta, hogy kinek, mikor, mekkorát lehet harapni, úgyhogy a kölyköt nem félteném tőle. Az ugatással kapcsolatban sajnos nem igazán tudok tanácsot adni. Ha a kicsi kezdi el a nagyot provokálni, akkor azt meg lehet próbálni, hogy lefekvés előtt kifárasztjátok és azzal talán nyer a ház pár óra nyugalmat.
2018. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bollocks ***** válasza:
100%

"De el bírok vele, már nem egy kutyám volt"


Akkor mi a kérdés? Oldd meg.

2018. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tanácsot adtam, nem is oktattalak ki. Nem, ha ezt a kérdést feltetted, akkor nem bírsz vele. :)
2018. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!