Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Profi fotós mennyit kér kb....

Profi fotós mennyit kér kb. kutyám fotózásáért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire legyen profi? Am 10-15ezertől akár 100 ezres tėtel is lehet. Stúdióban?terepen? Stb
2018. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ismerősnek házhoz jött egy fotós és kiszállással volt 30 ezer, csak mert ismerte fotóst.


Én hobbiból fotózók,van,hogy ismerősök kutyáit fotózom xy összegért.

Igaz nincs fél millás technikám. De tudok minőségi képeket készíteni. Bár nyilván minél jobb a gép meg az objektív annál jobbak a képek és persze az árak is úgy emelkednek fel :D


Attól függ,hogy studiós fotózást szeretnél vagy kint a szabadban.

2018. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha stúdióba mész, akkor nem kell fizetned a kiszállást, "csak" a szakértelmet és az utómunkát. Egy jobb fotósnál kb. 100 ezer körül van néhány db. kép, de azért tényleg olyan képeket is kapsz...
2018. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
terepen lenne.Ennek a lánynak, konkrétan én lennnék az első fizető megbízója.14-15 éves.Nincs "műterme" 5 kép 5000ft 10-7000ft 20-15E ft. minden további kép+1000ft.Nem Bp-i vagyok.kicsi város ez.Megérné ez nekem?
2018. aug. 8. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes géppel csinálja, akkor szerintem korrekt. De 15 évesen gondolom még kezdő, tehát ilyen műtermi képekre azért ne számíts. :)
2018. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!