Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Légyszíves tudtok ajánlani...

Légyszíves tudtok ajánlani ezeknek a dolgoknak megfelelő kutyát?

Figyelt kérdés
Először lesz kutyám, és bent szeretnénk tartani. Légyszíves tudtok ajánlani egy olyan kutyafajtát, (ha létezik ilyen, nem vagyok benne jártas) hogy kistermetű, hipoallergén és nem hullik nagyon a szőre? A válaszokat előre is köszönöm. :D

#kistermetű #hipoallergén #nem hullik annyira a szőre
2018. aug. 7. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Bichon havanese-bolognese-firsé-maltese, yorki, uszkár. Hirtelen ezek ugrottak be, sok ilyen fajta van.
2018. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát szerintem vmely szintén mind hulkajtja a szőrét, amennyire én tudom, az uszkár, a máltai selyemkutya, basenji, schnauzer hipoallergén
2018. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2018. aug. 7. 21:13
 4/11 A kérdező kommentje:
És bocsi, olyat tudtok mondani légyszíves ami egyaránt bent és kint is tartható? Télen természetesen bent lenne de tavasztól őszig kint szeretnénk tartani, de úgy, hogy az alvó alkalmatossága, étele, vize árnyékban, vagy esetleg az előtérben.
2018. aug. 7. 21:29
 5/11 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy már túl pörgős vagyok, bocsi ezért, de azt kihagytam, hogy 8-9 órát nem vagyunk otthon, ugye amikor az iskola kezdődik.
2018. aug. 7. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg a Jack Russel terrier? Mondjuk ők hullajtják a szőrüket, de kint is bent is jól elvannak. Hogy hipoalergén-e azt nem tudom. Szerintem nem.
2018. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. aug. 7. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
A hipoallergen kutyák azok, amiket első felsorolt. Viszont egyik sem tartható kint.
2018. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A törpe pincsér is ilyesmi.
2018. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Te izéke.Gondolkodjál már.. bent szeretnéd,de kiraknád is .. ez nem így működik.Benti yorkim van.Ha ilyen melegbe kiengedem,10 perc múlva K.O.,ugyanez hidegben is.És pont azért választottam,mert nem hullik a szőre,ez volt az egyik szempont.
2018. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!