Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyamat elutotte az auto...

Fönök2.0 kérdése:

A kutyamat elutotte az auto es elrohant?

Figyelt kérdés
Kivittem a kutyam este 8 korul setalni poraz nelkul es mikor jottunk hazafele a kutya megallt az ut szelen figyelt valamit,en elore mentem es jott egy auto nekiment a kutyanak,a kutya berohant egy kukoricasba es eltunt apuval 10 oraig kerestem de sehol nem talaltuk,mit tehetnek hogy megtalaljam
2018. aug. 8. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Lámpással menjetek, és keressétek. Lehet, hogy valahol fekszik és segítségre vár, de az is lehet, hogy a sérülései ellenére kereket oldott.

Mindig a forró nyom a tuti, keresni kell. Szólítani, hívni, keresni. Chip volt rajta?

2018. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Rajta biztos nem, max benne.
2018. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Sokkos állapotban nagyon messzire el tudnak rohanni.

Holnap szólj a mezőőrnek, rakjál ki plakátokat és az állatorvosnak is szólj, hogy írja be a chiphez, hogy elveszett.

2018. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Fszért nem lehet pórázt rakni rá. És ha valakit megtámad???
2018. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Így jár aki nem képes a legalapvetőbb szabályokat betartani. A történet úgy is végződhetett volna hogy valakit megtámad a kutyád
2018. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%

Chip volt benne? Ha igen akkor tudjátok merre van. És ha a bilétáján vagy mién rajta van a telefonszámotok+a kutya neve akkor minden telefonhívást vegyetek fel, mert lehet hogy megtalálták. Plakátok, keresés, szólitgatás, ilyesmikkel lehet még próbálkozni. Minél hamarabb legyen meg, sok sikert!


ui: hogy hívják a kutyát? Hol voltatok milyen városban/utcában voltatok? Hogy nézett ki? Mi volt a fajtája? Ilyeneket le kelle írni hogy mások akik nem írnak választ, legalább tudják hogy milyen kutyáról van szó, és ha látták esetleg akkor legalább közelebb vagytok egy kicsivel a megtaláláshoz. HAJRÁ!!!

2018. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Hogy tudnák már hogy merre van a kutya, attól mert volt benne chip? Ha már a kutya témakörbe írogatsz, azért azzal tisztába kéne lenni, hogy a chip nem GPS, nem lehet vele nyomonkövetni a kutyát…
2018. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%
Kedves utolsó. Szegénynek ELÜTÖTTÉK A KUTYÁJÁT, KITUDJA MERRE VAN, k u r v á r a nem kíváncsi rá, hogy te hogy osztod az észt az előzőnek!! Gondolj bele, ha neked lenne kutyád, ( nem tom hogy van e ) és esetleg elütnék szegényt, akkor én a helyedbe örülnék minden válasznak! Oké?!?! És válaszokat kért a kérdező, nem ilyen anyázásokat...
2018. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Inkább te vedd be a nyugtatódat és olvasd el újra, majd mutass rá hol “anyáztam” :D A kérdező meg felelőtlen volt, hadd ne sajnáljam már. Az egyetlen akit sajnálok az a kutya.

Te meg leül, mély levegő, nyugalom.

2018. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha nincs súlyosabb törése akkor egy ideig kereshetitek. Ha van akkor reménykedjetek hogy életben van. Plakátolás, posztolás stb.


Minek nektek kutya? Felelőtlen barmok

2018. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!