Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom egyik emlője más...

A kutyusom egyik emlője más mint a többi. Ez normális?

Figyelt kérdés
6 éves kan kutya. Az emlői picik és kiállóak, de az egyik kicsit nagyobb és laposabb. A legelső kettő hasonló, csak kicsit kisebbek, ez a 2. És ennek a párja olyan, mint a többi. Legtöbbször azon az oldalán fekszik igy arra gondoltam, hogy esetleg megsérthette?! Mit gondoltok ? Egy teljesen normális emlőnek tűnik csak az tűnt fel, hogy a többi nem olyan. Viszont az első kettő tényleg hasonló.
2018. aug. 9. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Most jobban megnéztem. Biztos, hogy az emlője és nem sokkal nagyobb, mint a többi csak egy picivel
2018. aug. 9. 15:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi para, nekünk embereknek sem szimmetrikus a mellünk. Az én kutyámnak van egy olyan emlője ami nem párhuzamos a szemköztivel, hanem valamivel odébb van.
2020. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!