Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek a kutyámmal aki...

Mit tehetek a kutyámmal aki megevett egy szeget?

Figyelt kérdés
Szóval kétségbeestem rendesen amikor a kutyám a szemem láttára megevett egy kb 3cm hosszúságú szeget, amit már nem tudtam kivenni a szájából. Távozik ez a szervezetéből? Mert nagyon félek hogy kiszúrhatja a gyomrát, beleit.
2018. aug. 9. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Nem, nem megy a belein. Kilyukaszthatja a gyomrát, beleit, hacsak nem áll bele a torok nyálkahártyájába. Vidd orvoshoz, csinálnak röntgent a gyomrából, amíg ott van, gyomormetszéssel kiszedik. Az én kutyám egy 6 centis hústűt nyelt le hússal együtt, kivették a gyomrából, mondták az orvosok esélye sem lett volna ha nem megyünk rögtön dokihoz. Ne várd meg míg eljut a beleihez, és kilyukasztja....
2018. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a kutyusod?

Szerintem érdemes elmenni egy állatorvoshoz mert a szög az nem gyerekjáték lehetséges hogy kijön de az is hogy kiszúrja a gyomrát.

2018. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szedi ki az állatorvos, akkor bele fog pusztulni nagy eséllyel, mivel az emésztőrendszer mozgásai miatt, tuti átszúrja majd valahol, aztán pedig nagy eséllyel el is fertőződik. Lyukasztás után műtét után is gyakran elpusztulnak a fertőzés miatt.


Ha gyorsan mész, endoszkóppal is kihúzhatja a gyomrából, s nem kell műteni.

2018. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Rohadtul kétségbeestél! Vagy csak ennyire hülye vagy? Fogd azt a kutyát és rohanj vele az ügyeletre!
2018. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem orosz rulett. Annyi, hogy ott jobbak az esélyek.
2018. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos azonnal!!!
2018. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélemmár az orvosnál ülsz.
2018. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a kutyáddal kérdező?
2018. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!