Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot szoktato...

Milyen jutalomfalatot szoktatok adni a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolol, amiket az állateledel üzletekben lehet venni, és nem is a tápra. Pl virsli gyümölcsök/zöldségek.

2018. aug. 9. 22:39
 1/8 anonim válasza:
42%
Az én kutyámnál gyümölcs/zöldség szóba sem jöhet. Virslit gyakran eszik, de abból is csak egyfélét szeret, méghozzá a Füstli sajtos virslijét. A trappista sajtért egyenesen megveszik és néha kap 1-2 kanál joghurtot, egy kis sonkát/párizsit vagy háztartási kekszet :D szerintem teszteld, mi tetszik neki és mi nem, a legfurább dolgokat is képesek megenni.
2018. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Alma, banán, sajt, répa (kevés dinnye) ezeket imádja.

Persze mindent csak mértékkel.

2018. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Virslikarika
2018. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Virsli, alma, répa, édesburgonya, sonka. A legjobban viszont azt szereti, ha pulykacombot megfőzök és azt aprítom fel kis darabokra. Azért még a csillagokat is lehozná az égről. :D
2018. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Royal Canin Educ egy alacsony kalóriatartalmú, kifejezetten erre a célra alakított jutalomfalat, sok helyen kapható.


üdv, egy állatorvosi asszisztens

2018. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves állatorvosi asszisztens. A kérdező leírta, hogy nem állateledel boltokban kapható jutalomfalatokra gondol, szóval lehetőleg arra válaszoljon már amit kérdeznek ;) , nem szükséges feleslegesen okoskodni.


Kérdező:

Én sajtot szoktam legtöbbször alkalmazni, néha virslit.

2018. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Karina2222 ***** válasza:
39%

Mi suliba járunk és mi oda gyakran kicsire felszeletelt virslit vagy sajtót szoktunk vinni!

Zöldség gyümölcs:

Dinnye, banán, barack, szőlő, uborka, répa, kukorica, borsó

2018. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!