Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdjek a szomszéd kutyájá...

Mit kezdjek a szomszéd kutyájával?

Figyelt kérdés
Minden egyes éjjel hajnali 4-fél5 körül arra ébredek, hogy a szomszéd kutyája elviselhetetlenül ugat az ablakom alatt. Szóltam már miatta a szomszédnak, de azóta se változott semmi. Nem is zárja el éjjelre vagy valami.. Tarhatatlan ez az állapot, mert nem tudom magam kialudni és egész nap kialvatlan vagyok pedig egy elég komoly vizsgára kell készülnöm augusztus végére és képtelen vagyok koncentrálni. Valaki tudja,hogy hol tudom ezt feljenteni?? Vagy bármi mást tenni?
2018. aug. 10. 10:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
14%

#5: Szólt már a szomszédnak, nem javult a helyzet. Ha amúgy értelmes ember a szomszéd, akkor még lehet próbálkozni azzal, hogy párszor mondja neki. Ha nem, reménytelen. Feljelentheti a jegyzőnél, de a jegyző, ha valamiért foglalkozik is vele, sokára lesz eredménye, szóval ugyanúgy nem tud aludni. Szólhat az állatvédőknek, de ők nem hatóság, amíg nem 1 méteres láncon, éhen-szomjan tartja a kutyákat, addig esélytelen, hogy bármi legyen, szóval nem tud aludni. Erre írtam, hogy vegyen füldugót, mert az legalább gyors megoldás.

Analógia: Felénk van néhány megrögzött műanyagégető. Az egyikkel beszéltem (szomszéd), de nem igazán javult a helyzet. Ha égetnek, becsukom az ablakot, leszedem kint a ruhát. Mondhatnám, hogy ők a bűz okozói, miért én dolgozzak, de attól még a mi lakásunk, ruháink lesznek büdösek. Akkor meg miért gond, ha gyors megoldásnak az ablakot és a füldugót javaslom?

2018. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
9%
Állatot nem "zárunk el" a hátsó udvarba azért, mert állat. De végül is, ezzel a gondolatmenettel logikus döntés lett volna a szüleid részéről téged is elzárni a hátsókertbe, mikor sírtál, nem?
2018. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
11%
Inkább örülj hogy nem zárza el. Szegény állattal így se foglalkoznak. Ritka egy érzéketlen paraszt vagy te
2018. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nem értem egy kb 20 négyzetméteres kert miért nem elég egy kutyának? Miért kéne örülnöm annak hogy nem zárják el oda esténként? Mert így legalább kialvatlan vagyok a munkahelyemen? Amikor hazaérek ugyanezért nem tudok klszülni államvozsgára? Kit érdekel, a kutya vígan ugathatott.
2018. aug. 10. 13:57
 15/41 anonim ***** válasza:
38%

Ha szerinted bármilyen állatnak elég 20 négyzetméteren rohadni, akkor nyugodtan kipróbálhatnád te is. Elég lenne? :) És te még nem is vagy kutya.


"Miért kéne örülnöm annak hogy nem zárják el oda esténként? Mert így legalább kialvatlan vagyok a munkahelyemen?"


Nem, mert így legalább a gazdája nem teszi tönkre a kutyáját a te hisztid miatt.

2018. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Éjszakára miért ne lenne elég neki? Ha te olyan dagadt vagy hogy neked az nem elég az a te bajod.


Hiszti? Szívből kívánom hogy te se tudj napi 5 óránál többet aludni. Akkor majd meg tudod hogy milyen is az mikor még életed vizsgájára is kell készülnöd.


Meg arra is kíváncsi lennék hogy ahhoz mit szólnál ha a kutya a te hézad falában tenne kárt, mert a kutya állandóan a te faladra támaszkodik ha hall valami zajt az ablakon keresztül. Elárulom, hogy minimum 100 ezres kárrol beszélünk.


Meg az is érdekes, hogy az én keverék kutyámmal semmi ilyen gond nincs. Nem is tesz kárt más tulajdonában és nem is zavar senkit ha ugat. Ha mégis ugat kimegyek hozzá, hogy mi a gond. Tudod a szomszéd üit tesz ha a kutyája ugat hajnali 4kor? Az égvilágon kivül semmit. Csak azt hallom hogy napközben hogyan szidja, meg sokszor meg is veri.( amit amúgy bizonyítani se tudok az állatvédőknek)


De tudod mit? Ne is válaszolj az eddigi hozzászólásaid alapján ugyis a kutyának meg a gazdának fogsz igazat adni. Te is olyan lehetsz mint az a sok elvakult állatvédő, akik szerint a kutyák élete fontosabb mint egy ujszülött gyermeké. Metz, hogy az ember eredendően gonosz, bezzeg az állat olyan kis aranyos cuki pofa.

2018. aug. 10. 16:43
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
Csakhogy te nem éjszakáról beszéltél. Azt mondtad, hogy készülni sem tudsz, azt pedig nem éjjel szoktak. :) Még egyszer mondom, a kutyáknak ez NEM elég. Nyilván nem fogja bezárni szerencsétlent a hátsó kertbe azért, mert a kedves szomszéd hisztizik. Igen, hiszti. Szívből kívánom, hogy elolvasd a válaszokat és felfogd, hogy mennyi megoldást írtunk a "problémádra". Ha te ennek ellenére egyiket sem vagy hajlandó megfogadni és aludni, hanem inkább makacsul kitartasz amellett, hogy te "nem tudsz", akkor innentől kezdve a te bajod. Meg arra is kíváncsi lennék, hogy mikor írtam akár egy szót is a faladról. Elárulom, hogy nem tettem, tehát ne kavard a szart. :) Meg az is érdekes, hogy nem minden kutya ugyanolyan, és még a gazdák bánásmódja sem ugyanolyan. Mondjuk az is furcsa, hogy egyszer "érdekesnek" nevezed azt, hogy nem minden kutya viselkedik 100%-ig ugyanúgy, aztán pedig véletlenül megemlíted, hogy veri. :D És miért nem tudod bizonyítani? Nem "adtam igazat" senkinek, és nem is fogok, úgyhogy ez nem jött össze. Nem, én sokkal inkább olyan lehetek, mint az a sajnos kevés ember, aki a témával kapcsolatban képes racionálisan gondolkodni. Te pedig olyan vagy, mint az a sok elvakult állatgyűlölő, aki szerint egy ember élete bármivel is többet ér egy állaténál. Ezen az oldalon több tizedszer kérdezem meg ugyanazt a kérdést újra és újra. Még senki nem tudott rá értelmes választ adni, te sem fogsz, de azért felteszem. Miért lenne fontosabb egy újszülött gyermek élete egy kutyáénál? :) Kíváncsian várom a válaszod. Mert hogy az ember eredendően ilyen felsőbbrendű, undorító lény, ami azt hiszi magáról, hogy bármivel is többet ér a többi fajnál, de megindokolni azt soha nem tudja.
2018. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén nem is olvastam végig mert látom a szavakat tudod forgatni rendesen.. és még szövegértelmezéseddel is gond van. Ha azt írom hogy kialvatlan vagyok miatta akkor szerinted nem egyértelmű hogy miért nem tudok tanulni?? Hányszor leírtam már hogy az éjszakával van a gond?? Mondtam olyat, hogy nappal ugat és ezért nem tudok koncentrálni? Idéznéd? Nem akartam személyeskedni de tényleg ilyen segg hülye vagy?? Azt nem írtam le hogy ma a jegyző mit mondott? Mert azt is javasolták ám hogy hozzá forduljak. Igaz azt nem te javasoltad szóval lehet az a te szemedben nem számít. Vagy hogy vettem ma füldugót is? (Ebben mondjuk nem vagyok biztos hogy leírtam, ha így van akkor most közlöm) Azt gondolod hogy éjjel 30 fokban zárt ablakbál lehet aludni? De hogyha még lehetne is akkor nem fogom hallani az ugatást csak azért mert be van csukva az ablak?? Mert hogy ez volt a te tanácsod, hát köszönöm. Itt látszik, neked még soha nem volt ilyen gondod mert akkor nem ilyen halvaszületett ötleteket javasolnál.. És szerinted ha állatgyülölő lennék akkor lenne kutyám? Eleve értelmetlennek tartom hogy aki nem tud egy kutyával bánni annak legyen is kutyája. Mégis hogyan bizonyítsam hogy veri a kutyát, vegyem videóra? Mire telefonhoz nyúlok már végzett is. Akkorákat meg nem üt, hogy nyoma maradjon.
2018. aug. 10. 18:43
 19/41 A kérdező kommentje:
Ja igen az újszülött kérdés: majd ha valaki a kutya életét menti meg a te gyereked helyett akkor megtudod, hogy mi a különbség. Remélem soha nem lesz gyereked ha tényleg fontosabbnak tartod egy állat életét. Az egészben az a legbosszantóbb hogy akiknek nem lehet gyereke az hiába is próbálkozik éveken keresztül és itt vagy te aki így gondolkozik egy emberi életről.
2018. aug. 10. 18:50
 20/41 anonim ***** válasza:
53%
hjagyd az 55%-ost csak egy troll
2018. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!