Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben hova rakható a...

Ilyen esetben hova rakható a kutyagumi?

Figyelt kérdés

Pont ott lakom, ahol az 1es villamost viszik tovább. Hatalmas zörgésnek, és elmondhatatlan feltúrásnak vagyunk áldozatai. Nem elég, hogy össze vissza lezárták már régóta az utakat, mostmár a panel házak közötti füves részt is feltúrták mindenhol + a parkolót is. Eltávolították a kukákat!

Reggel ez nem okoz gondot, sem este, mert nagy séták vannak, és arrébb azért vannak kukák. Csakhogy én délután 1re járok dolgozni, így 11kor még leszaladok a kutyával egy gyors eü sétára. Ahhoz van szokva, hogy 11kor, és az esti séta alatt végzi el a nagy dolgát. Összeszedem, és nincs lehetőségem kidobni. Kénytelen vagyok felvinni a lakásba, és belerakni mégegy zacskóba, majd kidobni a szemétkedobóba. Ezt találtam legnormálisabb megoldásnak.

De ugye a zacskó kutyagumi büdös, a zacskón simán átjön a szaga. Ez egy 10 emeletes panelban másokkal társulni a liftben elég kellemetlen.

Milyen megoldások vannak? Még hosszú hetekig így lesz feltúrva minden..


2018. aug. 10. 12:01
 1/6 A kérdező kommentje:

6 órakkor párom is kisebb sétára viszi le, így ő is ezt csinálja, amit én.

Reggel-este, mint írtam nagy séta van, így a két eü sétát kell megoldanunk csak. Kánikulában a kutyát sem tesszük ki annak, hogy kukát keresünk, meg nincs is!

2018. aug. 10. 12:04
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Eleve két zacskóval menni és már a földszinten kidobni?
2018. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Guriga zacskó van nálam mindig, pórázra csatolva. Földszinten szelektív kukák vannak. Műanyag, és papír. A nagy vegyes kukàhoz csak a gondnoktól elkért kulccsal lehet bejutni, amit napi 2x nem tehetünk meg. Ezért marad az, hogy a szemétledobón keresztül tudjuk csak abba a kukába leküldeni :(
2018. aug. 10. 12:31
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Elsőre fellépcsőzni, ott kidobni és onnan továbbmenni lifttel? A szemétledobó elérhető minden emeleten?
2018. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Béleld ki a zacskót papírtörlővel, mielőtt beleteszed. Sziegetel, szagmentessé tesz.
2018. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Wc lehuzod persze zacskó nélkül
2018. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!