Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Ilyen esetben hova rakható a kutyagumi?

Pont ott lakom, ahol az 1es villamost viszik tovább. Hatalmas zörgésnek, és elmondhatatlan feltúrásnak vagyunk áldozatai. Nem elég, hogy össze vissza lezárták már régóta az utakat, mostmár a panel házak közötti füves részt is feltúrták mindenhol + a parkolót is. Eltávolították a kukákat!

Reggel ez nem okoz gondot, sem este, mert nagy séták vannak, és arrébb azért vannak kukák. Csakhogy én délután 1re járok dolgozni, így 11kor még leszaladok a kutyával egy gyors eü sétára. Ahhoz van szokva, hogy 11kor, és az esti séta alatt végzi el a nagy dolgát. Összeszedem, és nincs lehetőségem kidobni. Kénytelen vagyok felvinni a lakásba, és belerakni mégegy zacskóba, majd kidobni a szemétkedobóba. Ezt találtam legnormálisabb megoldásnak.

De ugye a zacskó kutyagumi büdös, a zacskón simán átjön a szaga. Ez egy 10 emeletes panelban másokkal társulni a liftben elég kellemetlen.

Milyen megoldások vannak? Még hosszú hetekig így lesz feltúrva minden..

aug. 10. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

6 órakkor párom is kisebb sétára viszi le, így ő is ezt csinálja, amit én.

Reggel-este, mint írtam nagy séta van, így a két eü sétát kell megoldanunk csak. Kánikulában a kutyát sem tesszük ki annak, hogy kukát keresünk, meg nincs is!

# 1/6Időpont aug. 10. 12:04 Privát üzenet
Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:

Eleve két zacskóval menni és már a földszinten kidobni?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 10. 12:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Guriga zacskó van nálam mindig, pórázra csatolva. Földszinten szelektív kukák vannak. Műanyag, és papír. A nagy vegyes kukàhoz csak a gondnoktól elkért kulccsal lehet bejutni, amit napi 2x nem tehetünk meg. Ezért marad az, hogy a szemétledobón keresztül tudjuk csak abba a kukába leküldeni :(

# 3/6Időpont aug. 10. 12:31 Privát üzenet
Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:

Elsőre fellépcsőzni, ott kidobni és onnan továbbmenni lifttel? A szemétledobó elérhető minden emeleten?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 10. 12:50 Privát üzenet
Béleld ki a zacskót papírtörlővel, mielőtt beleteszed. Sziegetel, szagmentessé tesz.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 10. 13:01 Privát üzenet
Wc lehuzod persze zacskó nélkül

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 10. 16:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet leszoktatni a kutyát a kutyagumi evésről?
Ti volt, h már összeszedtétek a kutyaszart?
Mi a legjobb eszköz kutyagumi rendszeres feltakaritására?
Hogyan szoktassam le a 12 hetes kiskutyámat a kutyagumi evéséről?
Meg lehet tanítani a kutyát arra, hogy egy helyre piszkítson?
Hogyan neveljek normális kutyát?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!