Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 kiskutya. Husky keverék!...

Van 2 kiskutya. Husky keverék! 1. Barna test, fej, fül fekete, farok is, és lábak fehérek. Barnás szem (kislány) 2. Hófehér, sárga árnyalat a fején hátán és a füleken. Kék szem. (fiú) Ti melyiket választanátok? Melyik szebb szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kinézet nem számít, NE az alapján válassz !!!!


NEM RUHÁT VESZEL !!!!!

2010. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Amelyik vérmérsékletre jobban illik hozzám.
2010. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Amelyik kedvesebb hozzád, jobban odamegy, hagyja magát simizni, stb.
2010. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

én a fiút választanám. számomra így kép nélkül elég nehéz elképzelni a kutyákat. a fiú szebb lesz, de nehezebb "betörni", olyan apró gondok lesznek vele, mint pl sétáltatás közben össze-vissza fog majd menni, hogy mindent lepisiljen. a szukával a tüzelés lesz gáz, meg nem annyira szép a kiállása mint a kannak. viszont a szukát könnyebb nevelni.


TL;DR ha első kutya én a szukát javaslom, ha már gyakorlottak vagytok akkor kan.

2010. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mind a ketto ari, és simizheto, de ha a kant választanam, mert az egy kicsitt szebb is...akkor le lehet rola szoktatni, hogy nehuzzon mindig oldalra pisilni?

és kb. menyire nehezebb betorni mint a szukát?

2010. jún. 20. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tölts el mind2vel egyszerre kis időt... és amelyik oda megy vagy inkább rág kovácsibb azt válaszd!!!



am nekem 3 kutyából 2 szuka volt... de tényleg nem a szín és a nem számít!!!

2010. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne a kinézet alapján dönts. Nem tárgyak, hanem élőlények, akiknek személyiségük lesz, azt válaszd amelyik szerinted jobban illik hozzád, nyugodtabb vagy mozgékonyabb, stb. Általában a fiú kutyák ,,pörgősebbek".

Én a fiút választanám, azért mert fiú kutyáim már voltak, ellenben ha lányt választok, és esetleg terhes lesz, nem biztos hogy találok majd gazdit a kicsiknek.


_Raven_

2010. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

kérdező ha következetes vagy, és foglalkozol a kutyáddal akkor nem lesz gáz ha a kant választod. nekünk a kan kutyánk pisilget az utcán, de egyáltalán nem vészes. van akit idegesít, tőlem csinálja nyugodtan. leszoktatni valószínűleg erről nem fogod, hiszen a vérében van.

csak, hogy tudd, mire vállalkozol :))

2010. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszike a válaszokat, sztem a fiút fogom választani, nemvolt még fiú kutyám, de itt az ideje kipróbálni. koszike
2010. jún. 21. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
én a fiút választanám
2013. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!