Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King charles spánielt...

Cavalier King charles spánielt szeretnék. Es most szeretnek venni de 3 het mulva kezdodik a suli es ez ugye kb.6/8 orat jelent annyira egyedul lehet hagyni? És ha valaki tud tenyésztot akkor az le tudna irni?

Figyelt kérdés
Es meg kis tanacsokat is szivesen elfogadok amit tapasztalazbol tudtok

2018. aug. 10. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd jövő nyár elején vegyél (pontosabban vegyenek a szüleid). Addig utána tudsz nézni mindennek és ki tudjátok a helyét alakítani.
2018. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Most és azonnal, tenyésztőtől... esélytelen. Nem tűnik megfontolt döntésnek. Ha az lenne, akkor nem a nyári szünet vége előtt 3 héttel kéne AZONNAL. Inkább várj amíg felnősz ehhez a felelősségteljes feladathoz kisgyermek.
2018. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hoy most azonnal csak valamikor a közeljovoben a nyarat meg azert kerdeztem,mert abbol mar nincs sok es hogy mikor meg kisebb akkor mennyire lehet egyedul hagyni
2018. aug. 10. 15:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint a mostot a kérdésben a közeljövőre értettem
2018. aug. 10. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Egyrészt gyereknek nem is adnak kutyát, egy gyerek nem is írhat alá adásvételit. Másrészt olyan nincs, hogy "mostazonnalkell". Egy tenyésztőnél előre foglalnak kölyköket a leendő gazdák és így egy kiskutyára bizony várni kell. Én az egyik kutyámra több, mint egy évet vártam, a másikra csak 7-8 hónapot, a harmadikra pedig két évet. Szóval gondold szépen újra a dolgokat és beszélj a szükeiddel is. Addig is nézz utána az alap neveléseknek, mint szobatisztaságra, egyedüllétre szoktatás és társai.
2018. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom ezeket megertem de persze minel hamarabb szeretnem de egy tenyésztovel is szeretnenk beszelni vagy felvenni a kapcsolatot csak nem tudjuk hol talalhatnánk
2018. aug. 10. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy pár kennel: [link]


[link]



Egyébként én nem ajánlanám iskolakezdés előtt. Inkább várjatok és leghamarabb jövő nyár elején vagy május végén vegyetek magatokhoz egy kölyköt (már ha lesz pont akkor elhozható )

2018. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2018. aug. 10. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Cavalierel csak nagyon körültekintően, a fajtánál gyakoriak az 5 éves kor után jelentkező szívproblémák még tk-s kutyáknál is. Amibe állandó és drága gyógyszeres kezelés nélkül a kutya hamar beleis hal. Szóval csak olyan tenyésztőtől szabad venni aki erre is szűri a kutyáit.


Nem lesz rövid a várólista, én inkább valami egészségesebb és kevésbé ritka fajtát választanék.

2018. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!