Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném megtanítani a...

Szeretném megtanítani a kutyámat frizbizni. Mert amikor játszok vele és dobálom a labdáját elég magasra fel szokott ugrani és elég gyorsan fut és imád játszani menhelyről hoztuk közepes testű kb 1,5éves szerintetek megtudom neki tanítani?

Figyelt kérdés
Persze nem verseny szerűen godnoltam :D csak úgy játék szinten (:
2010. jún. 20. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármikor meg tudod neki tanítani ha egészséges.

Vegyél neki szabvány frizbit és ne embereknek valót vagy puha anyagot! Ezeket nagyrészt csak rendelni lehet, boltokban nem nagyon kapható de nem olyan drágák. Szoktak még lenni rendezvényeken.

Először fel kell kelteni a kutya figyelmét, majd amikor rámozdul akkor csúsztathatod neki a földön a tetejével lefelé. Az a lényeg hogy el tudja kapni. Ha ügyesebb akkor guríthatod neki a földön és közben mondd neki hogy "kapd el" stb. Amikor már stabilan elkapja akkor lehet neki így vízszintesen felfelé dobálni piciket, egyhelyben, majd ha már ez is megy akkor ténylegesen eldobni, először közelre majd egyre távolabbra.

2010. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszii (:

én mondjuk ilyen kaucsuk gumiból készül frizbit vettem neki azjo..? :/

2010. jún. 20. 17:28
 3/10 A kérdező kommentje:
*készült
2010. jún. 20. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ezek valók kezdőknek. Nekem is volt gumi de az nem szállt semennyire, meg volt textil is de azt meg nem lehet a földön gurítani.

2010. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi az iskola helyett ezt akartam : [link] :D
2010. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi! nem hagyhattam ki!


[link]

2010. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

áhh azakép.. xd :DD

szval akkor a gumi az nem jó? :/ és amit a boltba leht venni aza sima frizbi az se jó?:D

2010. jún. 20. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet valakinek jó de nekem nem vált be, nem hiába használnak rendes frizbit a versenyeken. A bolta is csak ilyen gumi és textil frizbiket láttam. Azzal nem érsz el semmit. Az én kutyám megfoni sem volt hajlandó, mióta vettünk neki rendeset nagyon szereti mert tudom neki a földön gurítani és úgy meg tudja szokni.
2010. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és a müanyag bolti?
2010. jún. 20. 18:01
 10/10 anonim válasza:

[link]

Ezeket már itthon is be lehet szerezni.

Nem bántja a kutya inyét és repül is.

2010. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!