Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a kutyaiskola?

Figyelt kérdés

[link]

Egy olyan ember számára aki nem csak kutyázni akar egy kicsit, megtanítani hogy üljön le a kutya hanem komolyan gondolja, versenyezni akar. Innen "tovább lehet lépni"? És még fontos hogy olyan iskola legyen ahol tudnak mit kezdeni magyar fajtákkal és csak a megszokott német juhász, border stb. Azért is tetszett meg mert láttam hogy mudik vannak a képeken, az egyik kiképzőnek is az van de ez még nem biztos hogy minden.


2010. jún. 20. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem ezt csak úgy tudod meg , ha elmész 1-2 alkalomra , és látod hogyan dolgoznak.Mert ugye ami másnak jó , az még neked nem biztos h tetszeni fog :)
2010. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem nem szimpatikusak azok a sulik, ahová bármikor el lehet kezdeni járni, és nem kifejezett tanfolyamok vannak. A tanfolyamos rendszer előnye az, hogy mindenki a csoportból zgyanazon a szinten tart kb a kutyával, megoszthatják egymással a tapasztalatokat a gazdik, és ugyanazokon a feladatokon dolgoznak. Ugyanakkor az jó, hogy pozitív megerősítéssel dolgoznak, és ajánlanak olvasmányokat az oldalon. Összességében neked kell eldönteni, az első óra ingyenes, menj el!
2010. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, viszont nem mindenki tudja egyszerre megtanulni amit kell, és mi van ha tüzel a kutya egy hónapig, vagy beteg vagy te vagy beteg vagy nyaralsz akkor mi lesz a tanfolyammal ami megy tovább és befejeződik? Szerintem ez a tanfolyam hártánya, persze van előnye is.
2010. jún. 20. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sok negatív visszajelzést kaptam néhány kutyaiskoláról nagyon durvák a kutyákkal stb...
2010. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én most csak erről kérdeztem, amúgy meg az én kutyámhoz senki nem nyúl vagy tesz vele olyat ami nekem nem tetszik akkorsem ha kutyaiskolában vagyunk.
2010. jún. 20. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pár alkalommal, csak úgy derül ki. Nekem sokkal szimpatikusabb a tanfolyami jellegű oktatás (én a kutyámmal inkább ilyenbe jártam), hisz ott mindenki egy szinten van nagyjából, vagy egy szintre hozzák őket.

Jobban egymásra épül és gyorsabban lehet nagyon-nagyon sok eredményt elérni.

Ajánlom: www.kutyasuli.hu

2010. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az én kutyámnak nincs baja a neveléssel. Nem azért akarom iskiolába vinni mert gyorsan meg akarom nevelni mert otthon nem ment. Ha akarom most azonnal lehetetnénk pár vizsgát, én azért megyek oda hogy normáis kutyákat szokjon mert itt csak vadállatok vannak, és hogy tudjak versnyezni. Az én kutyám nagyjából már mindent tud ami kell az engedelmességből és nem csak a hátsókertben csinálja meg. Viszont otthon nem tudok vele agilityzni, részt venni kutyás életben stb. Szóval nekünk lehet jobb hogy nem tanfolyamos mert nem olyan kötött az anyag amit megtanulnak.
2010. jún. 20. 22:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg hát nem nagyon szeretnék hónapokat várni a kövi tanfolyamig mert már így is késésben vagyunk, nem kölyök a kutyám.
2010. jún. 20. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahová én járokk suliba , ott nem tanfolyam szerű az oktatás.Már 10 hónapja járok a kutyámmal , régen tudja azokat a dolgokat amit tanfolyamon tanítanak , mégis szinte minden hétvégén kint vagyok vele mert jó a társaság , és a kutyám is imád járni.Nekem pont a tanfolyam szerű sulik nem tetszenek , mert ettől-eddig tart és kész , utánna meg várhatod mire ujra kezdődik egy tanfolyam , nálunk meg ha jön egy ujabb gazdi akkor jobban figyel rá a kiképző és kész.Vagy olyan ember , aki kb 3 hónappal később kezdte mint én , de simán felzárkózott. Nálunk télen-nyáron van oktatás és szerintem ez jó is így , de persze kinek a pap kinek a papné.
2010. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!