Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen látványos trükköket...

Milyen látványos trükköket érdemes megtanítani a kutyának?

Figyelt kérdés

Már közel 20 trükköt tud, de folyamatosan igényli az új trükkök tanítását. Nagyon gyorsan tanul, kb. 15 perc alatt megtanul egy bonyolultabb trükköt (vezényszó és kézjel használatával, utána gyakoroljuk és fejlesztjük, hogy csak vezényszóra is megcsinálja) . Pozitív megerősítéssel tanul, a nehezebb trükköket klikkerrel, vagy, ha valamelyik trükknél elakadunk, ott is bevetem a klikkert.


Szóval adódott egy lehetőség, hogy elkezdhetnék fellépésekre járni egy egyesülettel, ezért szeretnénk a repertoárunkat látványosabb trükkökkel bővíteni.


Eddig ezeket tudja: ül, fekszik, piti, 2 lábon járás, forog, forog a másik irányba, kirakott lábamon átugrik, hátamon átugrik, ha hídban vagyok a hasamon átugrik, pacsi (mindkét lábbal megy) , ölel (kezem megöleli), a kinyújtott kezemre rárakja a két mellső lábát, ugrókötélen átugrik, integet, halottat játszik (mikor "lelövöm" ), két mellső lábával egy dobozra támaszkodik és a hátsó lábaival körbemegy a dobozon, hempereg, miközben sétálok a lábaim között szlalomozik, a két mellső lábával a lábfejemre áll és úgy megyünk, megkerül engem és még lehet kihagytam dolgokat :D .


Ezeket nem felvágásból írtam le, hanem, hogy ezeket a trükköket már nem kell ajánlani, mert tudja.


2018. aug. 13. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Betakaródzás, szemét gyűjtése edénybe,hátrafelé kerül meg,hátra szlalomozik a lábad között, hátrafelé megy láb mellett.
2018. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

"Adj egy ötöst"/"Ötös", "Kússz", "Táncolj", "Köszönj", "Adj egy puszit"/Puszi"


Ha érdekel, hogy mit hogyan tudsz neki megtanítani, akkor írj nyugodtan egy privit. :D

2018. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Visszafele szlalom,kézszlalom,frizbe elkapás,3 lábon járás,hajolás,szégyeld magad,karikát formálsz a kezeddel és azt ugorja,

Játékok helyre rakása


Én dog dancing-es videókból is szoktam nézni trükköket.

2018. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
#2-es vagyok, még lehet esetleg, hogy "lelövöd" őt (a kezeddel, vagy egy műanyag pisztollyal), illetve megtanithatod neki a játékai nevét,és ha mondod neki, akkor odaviszi neked.
2018. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Itt van pár trükk:

[link]

Válogass! 😊

2018. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Folugrkk rad es "megolel"

Amúgy milyen fajta?

2018. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen, van miből válogatni. Egy ideig elleszünk :) .


Közép schnauzer, miért?

2018. aug. 13. 18:29
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan ezeknek a trükköknek mi értelme van? Adj neki értelmeset feladatokat, ahelyett, hogy cirkuszi trükkökre tanítod! Az én szememben ez nem más, mint a kutya megalázása.
2018. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy egy-egy ilyen kanapé állatvédő megfog szólalni.


AZ ÉN KUTYÁM, ISMEREM ÉS ÉLVEZI. Legalább foglalkozva van vele, nem csak kicsapva az udvarra.

Mellesleg amikor már magától csinálja a feladatokat, nem is kérem, akkor nyilván utáááálja és mélyen megalázva érzi magát.

POZITÍV MEGERŐSÍTÉSSEL TANÍTOM. Játéknak fogja fel és örül amikor mondom neki, hogy "Na megyünk tanulni" .

Ne szólj bele amihez nem értesz. Ráadásul elég ránézni a kutyámra és látszik amikor trükközünk, hogy a világ legjobb szórakozásának éli meg.

Szánalmas egy ember vagy.

2018. aug. 13. 21:32
 10/13 anonim ***** válasza:
miközben a fent leírt dolgokat csinálja, fogjon egy kidíszített botot v kosarat v bármit a szájában
2018. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!