Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megengedjem...

Szerintetek megengedjem szüleimnek, hogy mind a két kutyát elaltassák?

Figyelt kérdés

2 kutyánk van,az egyik már öreg,alig hall és lát,viszont elég éketvidám,meg van egy kisebb aki 3 éves.

Az öreget azért akarják elaltatni,hogy ne szenvedjen, a kicsit azért mert nincs értelme,hogy láncra kötve legyen.Nem lehet elengedni,mert elszökik,szétrágja a kerítést,boxot csináltunk neki,első este szétrágta és másnap reggel a város másik végéről hozta haza az egyik ismerősünk. Szerintetek belemenjek az elaltatásba,mert ha én nemet mondok,akkor még élnek... Amúgy szerintem is csak szenvedés mind a kettőnek,vagyis a kicsinek biztos,h láncra van kötve,de a nagy eléggé életvidám ahoz képest,hogy beteg.


2010. jún. 20. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
A kicsit inkább ajándékozzátok el valakinek...
2010. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ne altassátok el! Ajándékozzátok el. ennyi. meg ha megneveltétek volna nem szökdösne el
2010. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozzátok el a kicsit. Ha az öreg még életvidám és nincsenek fájdalmai akkor ne.
2010. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

1) ha nem szenvednek, nem altatnám el őket sose

2) ha ivartalanítva lenne a kutya, nevelve és sétáltatva, akkor nem szökdösne

3) ha mindenáron meg akartok tőle szabadulni el lehet ajándékozni, lehet neki gazdit keresni

4) ha ilyen kérdést felteszel sose szeretted egyik kutyádat se

2010. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Ne hagyd elaltatni egyiket sem, hadd éljenek szegények!

Ha csak teher számotokra, akkor vigyétek el egy menhelyre vagy ajándékozzátok el!

Mit vétettek szegény kutyák, amiért az életükkel kellene fizetniük? :S

2010. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

AHA... és ahelyett, hogy a szüleid legyilkoltatnák a két kutyát, miért nem ajándékozzák el őket? Olyan helyre, ami otthon, és nem mészárszék?

Inkább nem minősíteném sem a szüleidet, sem téged, mert nem bírná el a monitor azokat a szavakat, de az ilyen állatgyilkos mocskok megérdemelnék, hogy őket altassák el!!!! UNDORÍTÓ, HOGY KIK NEVEZIK EMBERNEK MAGUKAT...

2010. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%

ha mind a kettő beteg akkor igen. az öregnek jól is jön majd az altatás. tudom szörnyen hangzik, de így legalább fájdalom mentes a haláluk, és ott lehetsz velük a végsőkig. tudom nehéz. én cicámat is elaltatták. beteg volt.

vannak esetek amikor tényleg az altatás a legjobb megoldás az állatoknak. ismered a mondást "Ha szereted, elengeded!" egy álatnak sem élet, ha fájdalmai vannak...

a fiatalt nam tudom, hogy el kéne-e altatni azt döntsétek el ti.

2010. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nemet az altatásra!Ne végeztesd már ki szegényeket!
2010. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Próbáltuk nevelni a kicsit,szüleim még szakembert is hívtak hozzá. 1 évig volt a képzése,semmit nem javult,lehetetlen eset.

Amúgy szeretem az állatokat,de mikor pár éve meghalt az egyik kutyám és végig kellett néznem ahogy szép lassan romlik az állapota,akkor arra gondoltam,hogy ezt többet nem akarom. Amúgy az öreg kutyánknak is ugyan olyan betegsége van mint annak volt,életvidám,aztán egyik nap nem bír lábraállni és csak "sír" aztán a másik nap meg meghalt.. :S

Mondam anyáéknak,hogy ajándékozzuk el a kicsit,de azt mondták vagy altatás vagy megmarad..

2010. jún. 20. 18:41
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

és most te feltetted ezt a kérdést komolyan?

egyetlen esetben altatunk el állatot, ha olyan betegsége van amitől iszonyatosan szenved és már öreg.

2010. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!