Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutyatáp az...

Toma781 kérdése:

Melyik a jobb kutyatáp az Acana vagy a Platinum?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Acana.
2018. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Platinum.

De kutya válogatja, hogy emésztésileg neki melyik a jobb.

Ettől függetlenül mind a kettő jó.

2018. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Az én kutyámat kérdeztem és azt mondta neki a Platinum jobb de szívesen eszi az Acana tápot is.

Szerintem ezt csak azért mondta így, mert nem szeretné azt ha mindig és csak a legfjobb kutyatápot kapná ezért inkáb hazudott és így hátha felváltva fogja kapni a tápokat, azaz egyszer Acana egyszer meg a változatosság kedvére Platinum tápot.

2018. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az acanáról szinte csak jókat hallottam/olvastam, de olvastam olyat is hogy az is tele van gabonával ez egy hülyeség vagy van benne igazság? Ha tudtok még más hasonló minőségű tápot akkor azt megköszönném ha le írnátok. És még annyi hogy francia bulldognak milyen táp lenne a legmegfelelőbb? Tudom hogy ez az állattól is függ hogy melyiket szereti stb. De melyek azok a márkák amik jók a francia bulldogok számára? A jövőben szeretnék francia bulldogot és a lehető legjobban szeretném tartani és ezért is szeretnék jóval előre tájékozódni. Köszönöm mindenkinek aki segít/segített
2018. aug. 13. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez alapból egy nehéz kérdés.

Szerintem mindkét tápcsalád kiváló minőségű!

Az hogy a kutya egyénileg hogy reagál rá változó! A Platinum magas friss hús tartalmú, az Acana vegyesen tartalmaz szárított és friss húst. A szárított hús magasabb tápanyagtartalmú.

A Platinum fehérje/zsír értéke egy felnőtt átlagos mozgásigényű kutyának tökéletesen megfelel. Az Acana család tartalmaz jóval magasabb fehérje értékű tápokat is melyek magasabb aktivitású és sport kutyáknak jobban megfelel.

Tehát összességében mindkét tápmárka kiváló, jó tanúsítványokkal, szuper összetétellel, de kutyától függ melyik válik be az adott egyednek.

2018. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Vannak még a piacon kiváló márkák. Marp, Optimanova, Orjen, N&D... stb.

Az Acana tápokban van hüvelyes ez tény, ennek ellenére jó minőségűek, gabonát nem mindegyik tartalmaz.

Ajánlom a következő facebook csoportot:

Wau-Wau táp fórum.

Itt minden kérdésedre fognak válaszolni, vannak szuper segédanyagok fent melyek segítenek a tápválasztásban.

2018. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Kevésbé aktív kutyáknak megteszi a Platinum, de aktív kutyáknak az Acana jobb.
2018. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Próbáltam már mindkettőt, de az én kutyusomnak a Platinum jobban bevált.
2018. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha Acana, Platinum vagy hasonló jó minőségű tápot kap a kutyus akkor nem kell nekik adni semmilyen táplálékkiegészítőt vagy ilyesmit? Tehát elég ha csak a tápot kapja?
2018. aug. 15. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Alapvetően nem. De pl kölyök kutyánál elképzelhető hogy meg kell támogatni a porcok és csontok növekedését, de ez is egyed függő.
2018. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!