Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyámat látnia...

Szerintetek a kutyámat látnia kéne egy állatorvosnak?

Figyelt kérdés

6 éves keverék kutyával van szó.

Reggel eszik iszik,mozog egy kicsit, aztán 7:30-tól vagy 8-tól fekszik egészen este kb. 5-ig. Közben szokott fekhelyet váltogatni. Ilyenkor nagyon levertnek tűnik és bágyadtnak. Általában oldalasan fekszik és amikor kifújja a levegőt az orrából fura hangot hallok. Mintha valami kattogna vagy nemtudom.

Este felé aktívabb már.

Mozog eszik iszik. Akkor már gyorsabban liheg (a hasánál is látni) de attól szokott mozogni és csak akkor fekszik le ha már megy aludni.


Azt hiszem mindent leirtam.

Azt még kihagytam hogy szokta nyalogatni/rágni a lábait.



2018. aug. 14. 08:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést
2018. aug. 14. 08:20
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
A láb rágása nem jó jel. Ha mégsincs baj, inkább menjetek potyára és nézzen hülyének a doki mintsem baj legyen utána
2018. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok. Azt kihagytam hogy van egy kis túlsúlya.
2018. aug. 14. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Duci kutyaként extrán megterhelő ez a nagy meleg, s ahogy idősödik, méginkább terhet ró az ízületeire.

Én elvinném dokihoz. Ha másért nem, hát a diéta miatt. Tényleg nagyon nem egészséges a kutyáknak a súlyfelesleg. Nagyban megrövidítheti az amúgy is túl rövid életüket.

2018. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már dolgozom azon hogy fogyjon! :)
2018. aug. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!