Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Scalibor nyakörv vagy Advantix...

Scalibor nyakörv vagy Advantix spot on?

Figyelt kérdés

Az én álláspontom szerint inkább a Scalibor mert 5 hónapig tart a hatóidelye míg az Advantix csak 1 hónapig. És nekem nincs annyi pénzem hogy havi 5 ezret fizessek érte (két kutyám van)

A Scalibor hiába drágabb (1db 5000ft) de mint írtam 5 hónapig jó. Csak az a bajom vele hogy bolhák ellen nem véd. De nekem a fő célpontok a szúnyogok. (Bőr-és szívféreg miatt)



2018. aug. 14. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bolha is rengeteg betegséget terjeszt. Advantix mellett nekem sose volt problémám
2018. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor inkább Foresto, ami ugyan drágább (nagyobb méret kb 7500ft), de 7-8 hóig jó, bolha, kullancs ellen. Féreg ellen féreghajtó tabletta megfelelő időközönként.
2018. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez több mindentől függ. Kinti/benti kutyák? Milyen hosszú a szőrük? A nyakörv is jó lehet, de nekünk pl. a csepp a legjobb választás, benti, hosszú szőrű kutyával. Próbáltuk a nyakörvet is mikor még fiatalabb volt, de kidörzsölte a nyakát és ott megritkult a szőre, ami show kutyánál nem túl előnyös.
2018. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

6 éves keverék. A másik pedig 2 éves tacskó keverék. Jelenleg most egy Panzi nyakörvük van. Ami eddig bevált.

Szívem szerint én is az Advantixot váasztanám de az az 1 hónap kevés.

Esetleg a Scalibor nyakörv mellé valami bolha irtó szer?

2018. aug. 14. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A scalibor is ad korlázott védelmet bolhák ellen, csak ez a védelem nem éri el azt a statisztikai mértéket aminél ráírhatnák a dobozára. De nekem sosem volt bolhás egyik kutyám sem a scalibor mellett, és régebbi kérdéseknél mások is haonlókat írtak. De ugyanígy vannak akiknek bolhás lett a kutyája scalibor, advantix vagy frontline mellett is. Az állatorvosunk azt szokta mondani mindenkinek, hogy azt kell használni ami az adott kutyánál működik.
2018. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!