Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon levert a kutyám. Mi...

Nagyon levert a kutyám. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Mindennap így megy.

Reggel eszik,iszik,mozog is. Utána pedig egyésznap fekszik és nagyon levert.

Emelett hallok az légzési zörejt. Néha sipoló hangot néha pedig kattogó hangot hallok amikor lélegzik.

Estefelé újra eszik,iszik, mozog. Nem hiszem hogy a csak a hőség miatt van mert most is levert és 25 °C fok van kint. Nincs rajta semmilyen seb se dudor. Szokatlan szaga sincs.

Csak van rajta egy kis felesleg. Középkorú kutya.

Ha valaki elmegy az utcán van lát egy macskát akkor kirohan és megugatja öket. Mivel van rajta nyakörv ezért nincsen rajta bolha és kullancs csípés sincs rajta.

Szerintetek mi baja lehet?

Kerlek ne írjátok azt hogy vidd orvoshoz mert az én is tudom.



2018. aug. 15. 09:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Melyek a leggyakoribb léguti problémak? Mert szerintem valami ilyesmi lehet a baj.

Legrosszabb esetben lehet még tüdőödéma is?

2018. aug. 15. 09:41
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos meg tudja állapítani. Nem telefonban vagy neten keresztül.

Nem irtam, hogy vidd orvoshoz...Mert te tudod, hogy el kell vinned a dokihoz! ^^

2018. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez már legalább a harmadik ezzel kapcsolatos kérdésed. Már rég elvihetted volna orvoshoz!!
2018. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De nemtudom elvinni orvoshoz.

Egyszerűen a közelben nincs normáis orvos.

Csak nagyon messze van tőlünk rendes doki

2018. aug. 15. 09:52
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Akkor haljon meg ha nagyobb probléma lesz... neked sem kellett volna kutya. Idióta.
2018. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Már elég régóta itt van velünk. És előtte is voltak kutyáink. Amikor ő megszületett nem tudtam semmi ilyesmi betegségről 8 évesen. Én azért teszek fel itt kérdéseket mert nemtudok mást csinálni. Én csak egyszerűen tudni akarom hogy mire számitsak. Ha már nagyon elfajul a helyzet akkor elfogjuk altatni (a körzeti orvos akit szoktunk hivni hogy a kötelező oltásokat adja be neki)

Szüleim meg úgy se fogják bevinni egy nagy városba mert messze van. Én meg nemtudok semmit se tenni csak reménykedni hogy minden jóra fordul

2018. aug. 15. 10:04
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok neked és a családodnak. Ha meghal, esetleg ti mocskos állatkínzók elaltatjátok mert lusták vagytok bevinni egy másik városba, akkor soha többet ne legyen kutyátok!! Szánalmas bagázs!!!!
2018. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nyugodtan reménykedhetsz. Meg fog halni, nektek pedig soha többet ne legyen megint kutyátok!
2018. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Idősebb fejjel már én is ezt gondolom.

Ígérem több kutyám nem lesz! Már így én is ezt akarom. Nem akarom hogy több kutya is szenvedjen. Voltak tengerimalacaim és azoknál is ugyan ez volt. Jött egy könnyen kezelhető betegség és meghaltak hiába vittük őket orvoshoz.

Most akkor ugyan igy lesz a kutyákkal is.

Soha nem lesz már kutyam!!

2018. aug. 15. 10:31
 10/19 A kérdező kommentje:

#7 kommemtelő.


Nem vagyunk állatkinzók! Az állatkinzók azok akik SZÁNDÉKOSAN kinoznak. Mi sosem lennénk képesek bántani egy kutyát sem.

Éppen ezért ha már nagyon szenvedni fog elaltatjuk! Csak az baj hogy én nagyon nehez tudom ezeket feldolgozni. Főleg őt! Nagyon szeretem!

Mellette van még egy 2 éves tacskó keverék is. Ők lesznek az utolsó kutyáim! Ígérem! Nekem sem esik jól ahogy láttom őket ahogy lebetegednek és nemtudok semmit se csinálnk!

2018. aug. 15. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!