Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A zsemle színű labradornak a...

A zsemle színű labradornak a hasa is 'sárga' színű vagy lehet fehér?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Olyan szín, hogy zsemle, nem létezik. A kutyád színe a sárga, idézőjel nélkül. Egyébként általában a hasa is ugyanolyan színű, de lehet, hogy van kivétel.
2018. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Itt a standardja: [link]


Szín: Egyszínű fekete, sárga, vagy máj- illetve csokoládészínű. A sárga árnyalata lehet bármely világos krémszínűtől a rókavörösig. Egy kis fehér mellfolt megengedett.

2018. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor jó köszönöm szépen.

Igen az én labradoromnak is van egy kis mellfoltja, de másban hasonlít a labradorra.

Még valami hogyan tudom hozzászoktatni a vízhez,?

2018. aug. 15. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

A labradorokat nem nehéz, sőt...Nekünk első perctől magától ment bele a vízbe, mert van egy kis medencéje. És nagyon szereti, nap közbe van hogy belefekszik és hűsíti magát. (persze biztos van kivétel)

A lényeg, hogyha mégis tartózkodna kicsit tőle, még véletlenül se érje rossz élmény.

Vidd a víz mellé, mondjuk nyalja meg, igyon belőle.(ha tó vagy olyan víz amiből nem ihat akkor azt kerüld inkább) Rakd be az egyik játékát, én a labdáját raktam bele és benyúlt érte. Aztán úgy raktam, hogy első két lábát bele kelljen tenni, ahhoz hogy elérje a labdát. És így fokozatosan.

Nem tudom, hogy ilyesmi válaszra voltál e kíváncsi

2018. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A sárga kutyáknál a has lehet világosabb árnyalatú. A háton, a füleken szoktak kicsit sötétebbek lenni, alul pedig világosabbak, persze nem kell durva eltérésre gondolni. A fehér, mint folt nem megengedett, max egy pici jegy. Amúgy a sárga színen belül is sok árnyalat van, lehet egészen sötét, vagy majdnem fehér is egy labi.
2018. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért vannak lepontozva az egytől egyig hasznos válaszok? :/
2018. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki nem szereti a labradorokat :( ...pláne a sárga szinűeket
2018. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!