Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Select Gold kutyatáp, az ég...

Select Gold kutyatáp, az ég világon sehol?

Figyelt kérdés

Rendelni nem lehet, a fressnapfot elérni nem lehet....ilyen nevetségesen megvehetetlen termékkel én még nem találkoztam.

Tud valaki olyan oldalt vagy telefonszámot ahonnan be lehet szerezni ezt a kutyatápot? Konkrétan a select gold oldalán ezt közlik miután nagy nehezen megtalálod azt a tápot amit szeretnél megrendelni :

A bevásárlólistára rakott termékeket az oldalon nem lehet megvásárolni, de nyomtassam ki és vigyem el a boltba hogy biztos ne maradjon ki semmi...:D Hát ez vicc. Ha tudna valaki hasonló tápértékű kutyaeledelt akkor az is jó lenne, ha jobban beszerezhető. Elvégre nem mindenki lakik a Fressnapf mellett ....


2018. aug. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen szemetet miért vennél?
2018. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem válts másik tápra. Nekem a select gold sosem volt szimpatikus, de ha még beszerezni is nehéz én nem szenvednék vele.


Ilyesmi áron vannak jobb, sokkal könnyebben beszerezhető tápok.

Pl. Taste of the wild, N&D , Carnilove, Brit Care ...

2018. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A select gold a fressnapf egyik sajátmárkás terméke, csak nálluk lehet megvenni. Nagyjából ugyanaz a minőség mint a szintén sajátmárkás Premiere, csak előbbiből nagyobb a választék a felhasznált húsokat nézve és magasabb árkategóriába pozicionálták. Minőségileg egy teljesen jó táp, azonban a fentiek miatt inkább a Premiert ajánlom.
2018. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!