Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítene honnan vegyek...

Valaki segítene honnan vegyek jó amstaffot? hobbi célra kellene

Figyelt kérdés

Jó idegrendszerrel lehetőleg elérhető áron.

esetleg elmondhatná mire kell figyelni a vásárláskor stb



2018. aug. 15. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked pontosan mennyi lenne az "elérhető ár"?
2018. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100-200 ezer. Írj rám, tudok segíteni.
2018. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
100 körül esetleg, csak érdeklődöm nem igazán tudom hogy megy ez
2018. aug. 15. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Euphoristica kennelben pont van egy 6 hónapos tricolor kan hobbira, 100 ezerért :)

[link]

2018. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de lehetőleg fiatalabbak kellene 8-10hetesen mivel másik kutya mellé lenne és nem biztos hogy ennyi idősen már elfogadnák egymást
2018. aug. 16. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy jó kennelből származó kutya rendesen szocializálva van, rá most egy handler vigyáz, sok kutya között van, foglalkoznak vele. A 6 hónapos még nagyon fiatal, a kamasz kor még csak most jön. De egy ilyen stabil alap szerintem mindenképp jó, sőt, egy 8-10 hetes kölyök kibírhatatlan tud lenni sokszor :D

Persze nem akarom rád sózni, én is csak tegnap láttam, és gondoltam pont jó lenne neked. Írhatsz kenneleknek, de azt nem lehet tudni előre, hogy lesz-e hobbira eladó kiskutya, illetve az alom születésére is várni kell sokszor.

2018. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ezt a tenyésztőt nagyon ajánlom. A kutyák mindenre szűrve vannak, a kicsiket mintaszerűen oltja, féreghajtja, chipelteti, törzskönyvezteti. Nagyon odafigyel az idegrendszerre. A kölykök már előszocializálva, előnevelve kerülnek új gazdihoz. A felnőttek is megbízhatóak, kiváló idegrendszerűek.

[link]

2018. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Elnézést, a lényeg lemaradt: Overdose Kennel
2018. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!