Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is utáljátok, hogy még nem...

Ti is utáljátok, hogy még nem is végez a kutyátok, de már rátok szól valami járókelő, hogy szedd össze, aztán még ő van megsértve, ha rászólok, hogy legalább várja már meg, míg nem szedem fel esetleg, akkor nyavalyogjon?

Figyelt kérdés
Tegnap is egy kis futó csaj tök flegmán odaköhög, hogy "Összeszedni???" Erre én: "Még nem végzett, Villámribi!" erre sikítozik, hogy minden kutyás milyen bunkó.
2018. aug. 15. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Én ilyenkor megmondom, hogy nyugodjon meg, nem kell önmagából kiindulni, én összeszedem, miután a kutya kinyomta, ha nem tudná, azért van ez a zacskó a kezembe.

2018. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, engem mindig betalálnak ezek a kretének. És ha mondom, hogy összeszedem, akkor is az a válasz, hogy persze, most, mert látom.
2018. aug. 15. 19:10
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha látod hogy készülődik a kutyád fogd már látványosan a zacskót a kezedben, így nem szólhatnak, de ha mégis szóvá tennék már mondhatod hogy az előtt itt volt a zacskó a kezedben, mielőtt beszólt volna.
2018. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert az emberek nem látnak a rossz indulatúságtól!!


Ugyen ez volt velem, hogy épp nekirugaszkodott felvette a start pozíciót a kutyám, látványosan a kezembe volt a neonzöld zacsija erre a vén ba szatlan meg beleszól nagy flegmán, hogy "remélem összeszedi". Csak annyit mondtam neki hogy "maga is összeszedheti".

2018. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egész úton nálam van a zacskó. :) Ez benne a vicces. Ez biztos a hülyék lakótelepe komolyan.
2018. aug. 15. 19:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy banya nekem is osztotta az észt, egész idő alatt, míg a kutya guggolt, pampogott, hogy fogadjunk, hogy nem szedi össze, mert ezek a kutyások olyan bunkók járunk a kutyaxarba..." a barátnőjének nyomatta, aki kontrázott rá. Én szóltam nekik szépen, hogy össze lesz szedve, mehetnek tovább, de csak nyomatták. Erre én zacskóstól felemeltem a cuccot, s meglengettem, hogy "fel van véve, de ha nem hagyják abba a szapulásomat, repül arra. " Érdekes, sürgösen rohantak tovább :)
2018. aug. 15. 19:24
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

"Villámribi". Ez jó :DDD

Amúgy pont az ilyen rosszindulatú, beszólogatós senkik miatt feltűnően tartom a zacskót a kezemben. Esélyük se legyen beszólni :)

2018. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy jogos a beszólások 90 százaléka. Itt most nem fogja beismerni akit érint, de sajnos kevesebben veszik fel, mint ahányan nem. Mi idén költöztünk ki Berlinbe, és itt is bokáig gázolunk a kutyaszarban, tehát a gazdik többsége egyszerűen széthagyja. Ilyen lehet tisztességes romának lenni, hiába vagy tanult ember, dolgozol, nincs 16 gyereked, mégis mindenki előre megítéli a bizalmatlanságot. Hát ez van, bizonyítsunk minél többen, szedjük fel mindig, akkor idővel megváltozik a hozzá(nk)állás.
2018. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy nekikészül, már húzom a kezemre a zacskót.

Vannak beszólások, de tojok rá.

2018. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Mi már konkrétan a házból úgy jövünk ki, hogy a zacskó a kezemen van... Inkább megelőzöm az ilyen barmokat... Egyszerűen látom rajtuk, hogy totális kielégülést okozna nekik, hogy ha rajta kapnának egy kutyást, hogy nem szedi össze...
2018. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!