Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám már másodjára csak...

A kutyám már másodjára csak egy kölyköt fialt, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Beagle kutyám van, 4 éves, makk egészséges, legelőször 2 éve fialt, akkor egy hatalmas kiskutyája lett. Most szintén ez a helyzet, nagyon nagy a kiskutya, de csak 1 darab van. A fajtájára nem jellemző, hogy ilyen kevés kölyköt fialnak, aggódnunk kellene, vagy ez normális?

2018. aug. 16. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Az átlagos alomszám 6-9, így valószínűleg valami genetikai probléma lehet a kutyánál. Az első kicsivel mi lett? Egészséges?

Esetleg arra tudok gondolni, hogy valami miatt felszívódnak a magzatok.

2018. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az első pici makk egészséges, megtartottuk, lehet, hogy vele is ugyanez lesz. Sajnos nem tervezett vemhesség volt, nem eladásra szántuk sosem őket, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2018. aug. 16. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Ne vedd rossznéven, de a "nem tervezett vemhesség" már önmagában gáz, felelőtlen gazdira utal.
2018. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tervezett és amúgy egészséges a kölyök is, akkor mit számít, hogy csak egy van? 9 kiskutyának elég nehéz lenne gazdit találni (abban az esetben méginkább, ha nem fajtiszta esegleg)
2018. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha "nem tervezett a vemhesség", akkor miért vemhes már másodjára?

Ivartalanítani kellett volna már 6 hónapos kora körül, de az első kutyus után mindenképp.

2018. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért hány kölyköt szeretnél "nem tervezett vemhesség" címen?


Állatorvosa volt?! Gondolom megkérdezted mi a helyzet, nem?

2018. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Meg egy felelotlen mocskos szaporito -_- valaki mondja el nekem MIERT?!
2018. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ezekben nagy szakértő mivel eddig csak Kan kutyáim voltak de szerintem orvos megtudná mondani nem?
2018. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Az! 2 évente felcsináltatja a kutyáját, aztán nyavalyog, hogy kevés a kölyök, nincs ugye pénz érte.
2018. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Én érted aggódom, hogy szerinted az normális, hogy kétszer is "véletlenül" vemhes a kutyád... Már az elsőnél ivartalanítani kellett volna még a vemhesség alatt.
2018. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!