Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le róla?

Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

A probléma az hogy a kutyám 2-3 hete pár naponta leszed valamit a száritóról és szétrágja

1.5 éves kistestű tehát azt sem tudom hogyan szedi le

Eddig nem volt semmi gond vele nem piszkálta a ruhákat csak az elmúlt időszakban


Van még egy kistestű kutyus(tesómé)szerintem ő szedi le a ruhát hogy rajta aludhason(amit nem értek mivel van ólja stb.) mivel ő nagyot tud ugrani az enyém meg nem mivel kicsit pufi és nem "atléta" alkatú mint a másik kutya...az enyém meg csak szétrágja


Mindig mikor meglátom leszidom megkérdezem hogy mitcsináltál,mi ez ekkor elszokta szégyelni magát és összeráncolom a szemöldököm(azt olvastam hogy eből arra következtet a kutya hogy mérgesek vagyunk)majd egy ideig úgy csinálok mint ha ott sem lenne


Van valami más ötlet hogy szoktassam le eről?


Az nem lehet az oka hogy pont mikor elkezdte nem nagyon tudtunk annyit sétálni mint szoktunk a gyakorlat miatt?Ugyanis hajnal 4 kor keltem és 5-17:00 ig nem voltam itthon és csak rövid sétára mentünk,meg itthon játszotunk

Mivel eleve úgy 2 órás sétára szoktunk menni amiből legalább 30 perc futás egy erdős területen


Vagy féltékeny lenne mert tesóm kapott egy új kutyát?

De jól elvannak az új kutyussal is mindig játszanak,meg vigyáz rá


2018. aug. 18. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

1. Igen, azért csinálja, mert nincs lemozgatva, kevés volt neki a séta. Mozgasd le, és abbahagyja.


2. Mi az, hogy a kistestűnek ÓLJA van? Ugye nem az udvarra van kicsukva?


3. Ha "atléta" alkatú, akkor adj neki kevesebb kaját és mozgasd többet.

2018. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.most már ugyan anyit mozgunk mint szoktunk azaz 2 óra séta és még itthon játszunk és tanulunk


2.igen van ólja ugyanis nagyon hosszú szőre van és nyáron mért ne aludhatna a szabad ég alatt???

Télen pedig a garázsba alszanak


3.az atléta alkatú tesóm kutyája

2018. aug. 18. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Oké...


2. Mert KISTESTŰ!


3. Lol, a kérdésben még a tied volt. :DD

2018. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*nyilván nem a normális alkatú kutyát kell lefogyasztani, de a "pufi" kutya viszont nem normális. Még egyszer, több mozgás, kevesebb kaja.
2018. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az enyém volt a kérdésben sem



Van még egy kistestű kutyus(tesómé)szerintem ő szedi le a ruhát hogy rajta aludhason(amit nem értek mivel van ólja stb.) mivel ő nagyot tud ugrani az """" [enyém meg nem mivel kicsit pufi és nem "atléta" alkatú mint a másik kutya]"""...az enyém meg csak szétrágja


Nem annyira "pufi" csak van rajta egy kis felesleg amin már dolgozunk hogy lejöjön meg ugye vastag,erős csontozatú igy a lábai 2x-3x akkorák mint a másik kutyáé

2018. aug. 18. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el az előző válaszomat! :)


Azt pedig nagyon, de nagyon sürgősen olvasszátok le róla, mondom még egyszer, kevesebb kaja, mert az nagyon durva!

2018. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!