Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mért kapja el a...

A kutyám mért kapja el a tyukokat és mért öli meg a patkányokat meg csak ugatja?

Figyelt kérdés
2 éves tacskóm van és ő patkányozó fajta és hajlamosnak kéne lenni-e a patkanyfogásra de nem teszi. Hogyan tudnám raszoktatni? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. aug. 18. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden Tacskó alkalmas erre. Vagy ösztönből csinálja, vagy nem érdekli. Ha csak azért vettél kutyát, hogy a patkányokat irtsa, akkor jól mellényúltál, ajánlom a kártevőirtót!
2018. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A legjobb ha melléraksz egy jól patkányozó kutyát, gyorsan elfogja tanulni tőlle. A tenyésztő biztos tud segíteni, főleg ha munkavonalas a tacskód. Tudom naív vagyok.
2018. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem patkány fogásért vettem szomszéd árokpartról jöttek az udvarra és egyépként is kölyökorában kaptuk meg egyébkéntis ki akar ilyen célra kutyát venni en szeretem őt és kész nem vadászásért hoztuk.
2018. aug. 18. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert teljesen neveletlen, gratulálok!
2018. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor ebből kiindulva csak az a kutya jól nevelt, aki megöli a patkányokat? Gratulálok. :)
2018. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A neveltségéről senki nem beszélt csak mindenki azt mondja milyen jó patkányvadászok mert régen vadászatra tenyésztették
2018. aug. 19. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
És ez egy baromság. Azok a Tacskók patkányoznak, akiket még ma is arra tenyésztenek, azok közül is csak a szerencsésebbek. Nem, egy random befogadott kutya nem fog velük semmit csinálni.
2018. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!