Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz, hogy a bolond kutyák...

Az igaz, hogy a bolond kutyák erősebbek?

Figyelt kérdés
A "bolond" alatt az értem, hogy bátor nem fél senkitől semmitől és nagyon dúrva! Egy haverom mondta, hogy ez így van! De itt nem tacskóról meg palota pincsiről beszélünk hanem mondjuk egy németjuhász, roti, dobermann, vagy pitbull! Mondjuk ha egy németjuhász kutya ilyen "bolond" akkor erősebb lenne mint egy átlagos pitbull?
2018. aug. 18. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2018. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A személyiségének az ég világon semmi köze a fizikai erejéhez.
2018. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb németjuhászt túlmisztifikálják, sokkal gyengébbek, kevésbé ösztönösek, félének a show vonal miatt mint aminek beállítják őket. Ma már a legtöbb nj beengedi a betörőt és egy real fight helyzetben megfutamodik.
2018. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de ennek a kérdésnek se füle, se farka. Nettő marhaság, ahogy van.
2018. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez nagyon jó, találó! :)
2018. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sejtem, hogy honnan jön ez a hülyeség. A "bolond" (neveletlen) kutyák teljes erőből húzzák az embert séta során, ezért gondolhatja a haverod, hogy erősebb. Ha nem erről van szó, akkor nem tudom hogyan gondolhatja, mert a fizikai erőnek semmi köze nincs az elmeállapothoz.
2018. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Erre csak azt tudom mondani hogy a rotim egy halál nyugodt természet pedig kan. Elötte szuka tacsik kis foxi beütéssel voltak a családban. Az egyik torkanál fogva húzta át a németjuhászt a kerítésen mer megmerte őt ugatni és a pitbull sem volt nekik ellenfél a szomszédból. Akárhányszor össze engedtük őket hátha barátkoznak egyet gondolt a két kis csaj és már lógtak is rajta az megszegény menekült. (Mielőtt valaki a szocializációról mesélne a roti ismeri ezt a dolgot, a tacsik idejébe még csak hírből sem hallottunk ezekről a dolgokról).
2018. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Az se volt igazi pitbull, csak valami amstaff abból is egy gyenge vérű... a pit nem hagyta volna, néhány perc alatt elintézte volna (és nem, az igazi pitbullt más kutyákkal nem is lehet szocializálni, mert a vérében, az ösztönében van a kutyázás. Az amstaffok és a különböző 'hideg' kutyák melyeket az emberek már teljesen ölebbé váltak a hülye emberek által, más eset)
2018. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a bolondot a rossz nevelésre és a szocializálatlanságra érti, esetleg valami idegrendszeri betegségre. Igen, ezek a kutyák veszélyesebbek, de egyáltalán nem azért mert erősebbek lennének (WTF?? Hol az összefüggés??) hanem mert nem lehet őket kezelni.
2018. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!