Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám átjár egy szuka...

A kutyám átjár egy szuka kutyushoz, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Van két házzal arréb egy látásból németjuhásznak tűnő szuka kutya, az én kan kutyám oda átjár hozzá.

Nem tudnak párzani, magasságkülömbség miatt, csak ott ül melette és őrzi.

Naponta mostanában 1-2x jár haza.De akkor is csak 5 percre, utána már szalad is vissza.

Ivartalanítani most nem tudjuk, mert három hétig még nem üzemel az autónk, szóval ez a lehetőség kilőve.

Szerintem ott megetetik és megitatják, mert akkor éhes lenne és többször jönne haza.


Általában a napja nagy részét az előszobában tölti, néha kikéreckedik,játszik a cicákkal meg hasonlók.De most amikor beengedjük ott ül az ajtó előtt és vonyít.

A másik kutya gazdáját nem zavarja a mi kutyánk jelenléte, az ott lakó kislány kifejezetten szereti babusgatni.


Mit lehet vele kezdeni?



2018. aug. 18. 16:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%
Adj egy virágcsokrot a kutyád szájába, vigye át a szukának. a nők szoktak örülni az ilyeneknek.
2018. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudnak párzani, magasságkülömbség miatt, " Ehhez annyit, hogy kolléganőm hazafelé menet azt látta, hogy a nagytestű kutya áll az árokban és a kicsi bőszen dolgozik rajta:)
2018. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

:DD

Késő, amikor tegnap ettem szendvicset, odaadtam neki a felvágottat, de nem ette meg, hanem elszaladt vele arra, amerre a kutyus lakik

2018. aug. 18. 16:47
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem zavarja a szomszédot,akkor szerintem ne foglalkozz vele.A kutyád pár nap múlva olyan lesz mint volt.
2018. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Csinálj kerítést, vagy ha már van javítsd meg és le van róla a gond. Ha pedig kész lesz a kocsitok az legyen az első, hogy spuriztok az állatorvoshoz kiheréltetni, mert a méret különbség nem mindig akadály. Gondolom ti se szeretnétek egy alomnyi kiskutyát...
2018. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutya lefárasztása, megnevelése, kerítés megcsinálása
2018. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 mantis religiosa ***** válasza:
3%

Nehogy már te heréltesd ki a kutyádat saját pénzen!!!

Akinek szuka kutyája van, az vigyázzon is rá.


Csináltass inkább egy kényelmes kennelt a kutyádnak, és tartsd abban, mikor nem tudsz rá vigyázni. Sokkal több haszna van, ha erre költöd a pénzed.

2018. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Van egy hatalmas hátsókertünk (de tényleg hatalmas), arra mire megcsinálnánk egy normális kerítést (ha ilyen kis olcsó csirkedrót biztos kiássa magát alatta), addigra már vége is lesz a szuka tüzelésének.


Megnevelni?Meg van nevelve, de te sem tudnál neveléssel megfékezni egy izgatott kant.Főleg hogy nem is engem tart falkavezérnek a családban, apa elutazott.Ha ő szólna, nem menne el.

2018. aug. 18. 17:21
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Azért, ha esetleg a méretkülönbség ellenére valahogy megoldanák, ne aggódj, téged vennének elő.

Tudod ez úgy működik, hogy a szuka a saját udvarán volt, a te kanod meg beszökött hozzá, nem tudtátok az udvaron tartani, ti vagytok a hibásak, tiétek az alomnyi kiskutya.


Javítsátok meg a kerítést (azt írod, hogy a másik németjuhász méretű, akkor gondolom tiéd a kicsi, szóval szerintem nem kerítést ugrik, hanem valahol kibújik), mozgassátok le rendesen, járjatok sétálni, sportoéni és amint kész a kocsi, ivartalanítsátok. Nem csak az ilyen gondokat oldja meg, de egy csomó betegséget megelőztök vele.

2018. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy oldják meg, hogy egyszerűen lekerítenek egy udvarrészt, oda csinálnak rendes kerítést és egy kaput, hogy az "óriási" hátsó udvarra ki tudjanak menni.


Ők biztos valami nagyon leleményes emberek lehetnek.


Ezt sose értettem, ha nagy a telek nem kell kerítés? A kutya is nyugodtan portyázzon, ha akar, mert drága a kerítés.

Hihetetlen. Ez nem felelős állatartás.

2018. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!