Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffnak milyen fekhelyet...

Amstaffnak milyen fekhelyet vegyek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Készítesz egy ólat és csá. :D Nem porcelán az a kutya. :D
2018. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Nézd meg hogy saccper mekkora van a tenyésztőnél és akkorát. Én előre megvenném a nagyot akkor is ha még kölyök a kutya, aztán majd belenő. Ami szerintem hasznos, hogy olyat vegyél aminek lehúzható a huzata meg kivehető belőle a párna, azt könnyű mosni.
2018. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes választ.


Kutyaólat nem tervezek házon belül, nyilván nem tartok kinn egy rövid szőrű kutyát.

2018. aug. 18. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet vegyél neki, sokkal jobb, mint a boltokban kapható vackok és sokkal olcsóbban kijössz... Igényes, jó minőségű lengyel termék és nem kínai vacak.

[link]


Két kutyának is ilyen van a családban, kényelmes, víztaszító és külön lecipzározható és mosható az egész huzat. Nagyon masszív is. Én R3-as méretet vettem a tacsi-bull keverékemnek és jó nagy, még egy amstaffnak is elég kényelmes lenne. Viszont ha állandóan kinyújtózva alszik, akkor eggyel nagyobbat (R4) vegyél, mi a boxernek azt vettük. :)


Ja és ha innen rendelsz, MINDENKÉPP utánvéttel kérd, mert sokan panaszkodtak, hogy ha előre fizetik ki a terméket, gondok vannak a szállítással. Ha érdekel, írj privátot és tudok közeli fényképet küldeni.

2018. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy kordura (cordura) az anyaga, amiből túraöltözékeket meg katonai cuccokat is szoktak csinálni.
2018. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!