Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak jót tesz az ételbe...

Kutyáknak jót tesz az ételbe kevert kaukázusi kefír?

Figyelt kérdés
Mentett kutyus bélflórája(is) romokban. Kap Biogenicpet balancet-t, a doki adott promaxot, fél adagot 6napig kell adni. Rizset, kevés tápot, illetve vettem neki reggel kaukázusi kefírt, ez mehet a kajájába nem?
2018. aug. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Elvileg igen. Gyakorlatilag nálunk mindkét kutya belei kuruttyoltak és fostak is tőle. Nem biztos, hogy kísérleteznék vele ha alapból sincs rendben.
2018. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, erre voltam kíváncsi, hogy kinek mi a tapasztalata. Nem keverem bele neki akkor este. Köszönöm.
2018. aug. 21. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz az majd,de én várnék vele a helyedben,amíg adni kell neki azokat amiket írtál.Én szoktam adni a kutyámnak, szereti is,de neki nincsen ilyen baja.Mondtam a dokinknak is,hát azt mondta vigyázni kell vele,sok kutyát megfosat.A helyedben egy kicsit később próbálkoznék vele,majd ha jobban lesz.Utána kis adagban a kajájához.
2018. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
2018. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyik kutyának sem megy a hasa tőle. Igaz én heti 1x, maximum 2x keverem bele a tápba. Helyedbe még várnék, és ha már rendbe jött akkor adhatsz neki. Ha megy tőle a hasa akkor mellőzd utána, ha bevállik akkor nyugodtan adhatod neki, hisz csak jót tesz.
2018. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Tejtermék, ezért lehet tőle negatív reakció is. Én ritkán adok, enyhébb hasmenéses esetekben, de komolyabb problémánál rendes nekik való probiotikumot kapnak. Ha normális a széklete, akkor megpróbálhatsz adni neki, de egyszerre csak nagyon keveset, pl. egy kiskanálnyit, és ha nincs semmi negatív reakció, akkor lehet fokozatosan növelni a mennyiségét. Állandóan ne kapja, maximum kúraként.
2018. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám egyszer véletlenül az én hibámból eredően jutott hozzá kaukázusi kefírhez,ő rosszul reagált rá,maradjunk annyiba,hogy vihar volt neki a bilibe utána egész másnap,de minden kutya másképp reagál erre,egy próbát megér szerintem...
2018. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha jól reagál rá, nyugodtan adhatsz utána is egy pohárnyi élőflórás joghurtot nap mint nap. Csak jót tesz a bélflórának! Most fokozatosan - evőkanalanként - keverd a rizshez!
2018. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!