Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha egy 3 éves németjuhász...

Hogyha egy 3 éves németjuhász kutyának veszek izomnövelőt és minden nap adok neki csirkemellbe akkor nagyobb darab lesz?

Figyelt kérdés
A környéken elég sok mostanában a betörés és csak egy kutyám van de tőle mindenki fél mert nagyon védi a területét! De én mindenképpen megakarom venni az izomnövelőt csak nemtudom, hogy van-e értelme!?
2018. aug. 21. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Létezik kutyáknak "izomnövelő"?

Nem hiszem. Minden ilyen humán vacakkal rongálod a kutyád egészségét.

Állatok izmot sok mozgással, jó étrenddel kiválóan tudnak fejleszteni.

Pont annyit, amennyi még az egészséges kategória.

2018. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

MI az istennek? Ha nagyobb is lesz, azt az ízületei fogják megsínyleni, így is gyorsan nő egy ekkora kutya. Majd hordhatod állatorvoshoz, ilyen-olyan bajokkal. Semmi értelme, de ha mindenképp meg akarod venni, vedd csak meg, tömd tele a kutyádat vele. Legalább az állatorvos tud venni rozsos kenyeret nem csak finomliszteset.


(N.B. ennél hülyébb ötletet még nem hallottam...)

2018. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1 [link]

Létezik!. És csak azért nézegettem mert neten is látom, hogy sok mindenki csinálja és a kutyáknak nem lesz semmi baja! Természetesen nagyon sokat foglalkozok a kutyámmal mert akkor nem védené így a portájat és nem szeretne minket ennyire! Nagyon sokat játszok vele kiviszem őt futni! De már, ahogy a második kommentelő mondta, hogy baj lehet belőle akkor inkább hagyom a francba!😂 Majd veszek mellé egy pitbull kiskutyát!

2018. aug. 21. 13:42
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Vegyél az izomnövelő árán egy kamera és riasztórendszert mert ha kétszáz kiló lenne a kutya is betörnek, ha be akarnak. Egy kis méreg a húsba, egy kés, egy sokkoló. Ez nettó baromság amit csinálni akarsz.
2018. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Pitbull sem fogjs magától tudni, hogy mit kéne egészen pontosan csinálna...egy elszántabb betörő seperc alatt kicsinál egy kutyát.

Képezd őket a normális életre és vegyél egy kamerát, vagy önvédelmi óráket te.

2018. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na én nem azt szeretném, hogy a kutya 200kg legyen max egy 5-6 kg-val legyen több,hogy ne lassuljon le! Én magamat megtudom védeni nem azzal van a baj, hanem a garázsba rengeteg értekem van! És ezen a helyen nincsenek bérgyilkosok csak alkoholisták akik egyet gondolnak és bejönnek a kapun és azt visznek amit érnek! Én azt szeretném, hogy csak egy pár kilóval legyen több, hogy erősebben lökje fel az embereket! De erős a kutya nagyon csak kérdeztem, hogy milenne ha adnék neki rendszeres izomnövelőt! Arra számítottam, hogy akik már adtak a kutyájuknak ilyen izomnövelőt azok leírják, hogy ennek semmi értelme nincs vagy, hogy igenis van értelme de itt szerintem a valaszólóknak a nagyrészének még kutyája sincs de jobban tudjátok! Ha nem tudjátok, hogy miről van szó akkor miért kommenteltek!?
2018. aug. 21. 14:13
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem amit 'új' kutyára vagy 'csodaszerekre' költenél, azon a pénzen vidd el őrző-védőzni.


Szerintem hatásosabb

2018. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Az "izomnövelő" akkor működik, ha naponta futtatva van a kutya. A pitesek ezt általában futógépen csinálják.

Megnövekedett izomtömeggel nem lesz gyorsabb a kutyád. Futtasd szabadon, úsztasd, és még talán a marhahús izmosíthat.

2018. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
5-6 kiló plusz egy német juhásznál egyenlő a garantált gerinc, ízület tönkretevésével.Az állatok ideális testtömege már egy kiló plusznál is felborul, plusz terhelést jelent. Nemhogy gyorsabb lenne az 5-6 kilótól, hanem lelassulna. Próbálj meg te felvenni akár 5-6 kiló súlyt és szaladgálni vele mondjuk 10 percet.
2018. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ismét a testépítéses tévhit: Az izomzat tömege és az erő között nincs összefüggés. Felpumpálhatod csodaszerekkel a kutyád izmait, attól még nem fogja erősebben fellökni a betörőket. Annyi, hogy esztétikailag "szebb" lesz, bár nem tudom hogyan néz ki egy izmoktól dudorodó kutya. Ezen az áron inkább vidd el őrző-védő képzésre, az kell neki!
2018. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!