Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti meg szoktátok lepni kutyáto...

Ti meg szoktátok lepni kutyátokat karácsonykor?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit szoktatok venni? :)
2018. aug. 21. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy te nagyon zümzümm??
2018. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindíg kapnak 1-1 játékot karácsonykor és szülinapjukkor.
2018. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
A kutyak nem fogjak fel az unnepeket ebfordulokat. Teljesen mindegy mikor adsz valamit annak mindig orul. Ne magyarazzunk bele emberi erzelmeket allatokba. Nekem macskaim vannak es semmi sincs datumhoz kotve.
2018. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2-es, tőlem is 1-1 játékot, bár már előfordult, hogy egy héttel korábban elkunyerálták. Mit ne mondjak, vaj szívem van.
2018. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3as tényleg nem tudják, hogy mikor miért szoktak az emberek ajándékozni, de tőlem is kapnak mindig valamit szülinapkor, és karácsonykor. 1-1 játék plussz valami finom egészséges jutalomfalat. Persze az év többi napján is megkapják a játékot is meg a jutalomfalatokat. Ez csak ilyen dolog nálam, ha mi csomagolunk/bontogatunk, akkor ők is élvezzék.
2018. aug. 21. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Én mindig, minden állatomnak adok valamit karácsonyra (tengerimalacaim, macskám és kutyám van) . Örülnek az ajándéknak. Nyilván nem tudják, hogy ez most a karácsony miatt van, de én tudom, és ez a lényeg. Egy egy éves gyerek sem fogja fel, hogy szülinapja van, mégis szinte mindenki megünnepli. Nem hiszem, hogy azért ne lehetne ajándékot adni a kutyáknak egy-egy ünnepnél, mert nem fogják fel miért kapják.


Én általában egy kis csomagot állítok össze, amiben van néhány olcsóbb játék és valami minőségi jutalomfalat, finomság.

Plusz szokott valami nagyobb ajándék lenni, amit inkább "magamnak veszek", én örülök neki jobban (új nyakörv vagy hám, póráz, kutyaágy, jutalomfalat tartó...)

2018. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam lepni karácsonykor,húsvétkor,szülinapján,névnapján,meg mikuláskor is,hogy mivel lepem meg?Ez egy értelmű...kajával,az én kutyám másnak nem is örülne.xd😀
2018. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam. Háromfogásos vacsorát kap, van benne lazac, meg töltött káposzta. Én meg bontok magamnak egy purina szárazeledelt, és fátyolos szemekkel nézem, ahogy a kutya átérzi a karácsony eszmeiségét, és túrja a tálát, mint a vadmalac. :)
2018. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam neki venni játékot, esetleg valami finom jutalomfalatot, de nem csak karácsonykor. Van hogy meglátok valamit a boltban, és megveszem neki, ünneptől függetlenül, mert neki úgy is mindegy.
2018. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. A szükséges dolgokat mindig azonnal megvesszük, nyalánkságokat, extrákat (pl. Nyers Marhalábszár csont) meg amúgyis sűrűn kapnak. Plusz játékot minek, így is sok van, már váltogatni kell mert unja.


Számára az ajándék a család. A férjem öccse mindig hatalmas összeülős családi karácsonyt tart szenteste, mi is megyünk. Őt is visszük. Összesen 2 kutya és 4 kisgyerek várja, ezen kívül mindenkitől - kb. 14 felnőtt - kunyerál két hasvakarást.

2018. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!