Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj ha egy Pit típusú...

Miért baj ha egy Pit típusú kutyából "cicakutya" lett?

Figyelt kérdés

Olvastam egy amstaff és pit-es csoportban, hogy tök gáz ha valakinek az ilyen típusú kutyájából cicakutya lett nevelve. Cigi ha barátságos és kijön más kutyákkal.

Vagyis gyenge ösztönű a kutya..stb


Miért olyan nagy baj, ha egy pit nem akarja szétszedni a többi kutyát?


2018. aug. 22. 11:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ciki*
2018. aug. 22. 11:59
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne baj, hogy nem agresszív??? Az olyan embereknek, akik ezt így gondolják, és nem nevelik a kutyájukat, nem is való semmilyen állat! Az ilyen idióta gazdák miatt vannak elkönyvelve a pitek agresszív vadállatoknak!
2018. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
"cicakutya" ez nekem új. Aki szerint a macska egy nemagresziv állat, az nem látott még kandúrokat egymásnak esni :P
2018. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezekben a csoportokban a zömmel a Lákátos Dzsásztinék vannak a bitbú' kutyáikkal, amik faroknövelőnek lettek véve, nincsenek megnevelve és széttépik a kerítést ha elmegy előttük valaki. És ez a gazdájuknak ráadásul nagyon imponál, azt hiszik ez a normális. Pedig külföldön az ilyen kutyákra akasztották rá a "nannydog" nevet, mert annyira barátságosak meg jámborak a jól nevelt amstaffok vagy pitbullok hogy a gyerekeket is bébiszittelik.


Nekem pl a szívem melegséggel tölti el ha egy bull típusú kutya hullámzó testtel farokcsóválva reagál a kutyámra vagy rám, mert tudom hogy egy jól szocializált boldog kutya.

2018. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem cigányok és lányok írogatják..
2018. aug. 22. 12:14
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert idióták és azt hiszik ez a normális...
2018. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert ithon magas a 100 lakosra jutó idióták száma. És közüllük soknak van pitje vagy stafija.
2018. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1%
Mert ezek a kutyák nem ölebek hanem harci kutyák,az én amstaffom meglátot egy kutyát a fa keritésünknél, és darabokra tépti a kerítést.
2018. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Remek kutya lehet... ezzel ne büszkélkedj.
2018. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
8-as gratulálok a sikeres neveléshez!
2018. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!