Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért zavar annyi embert,...

Miért zavar annyi embert, hogy kistestű kutyám van?

Figyelt kérdés

Van egy törpe tacsim 12 hetes és a séta során állandóan beszól valaki,hogy kisebb nem volt?ennél még a macska is nagyobb.Folyton kinevetik őt a gyerekek,hogy milyen pici.A gyerekek játszottak a játszótéren mi mellette sétáltunk és azt mondták: nézd milyen pici és nevettek.Kislányom ültek a padon és nevettek rajta hogy milyen pici és a nevén,mert hallották,ahogy hívom és nevetek(Csibész,Csibi a neve).

Aztán beszólnak,hogy ez macska vagy kutya?


Engem ez nagyon zavar,hogy piszkálnak minket.Van a faluban kistestű kutya elég sok.Csivik,havanese,shih tzu,tacsi,yorki.Nem értem miért őt piszkálják,mert őt látják kölyökként és olyan pici?

15 cm marmagas és 2kg.

Én sem akartam ilyen pici kutyát,de szüleim megleptek vele mert tudják hogy szeretem a tacsikat én normál méretűt szeretem volnayde őt is nagyon szeretem.(kennelből van,nem szapis)


2018. aug. 22. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavar senkit, csak beszólnak miatta, mert feltűnően kis termetű a kutyád. Nem kell vele foglalkozni, kétlem hogy annyira zavaró lenne.
2018. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Ne foglalkozz velük! Irigykednek!

Nagyon cuki egy pici kutya!

2018. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Zatkó Ádám & Dávidka válasza:
91%
nagyon ari egy pici kutyi
2018. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
87%
Biztosan csak meglepődnek rajta hogy olyan pici. Főleg a gyerekek, ők biztosan nem bunkózni akartak. Bár a beszólogatás szerintem is bunkóság. Én kifejezetten a nagy testűeket szeretem de hogy jönnék már ahhoz hogy egy idegennek röhögjem a kutyáját mert pici?
2018. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

gondolj arra, hogy a kutyuskád még mindig százszor nagyobb mint azoknak az IQja akik ezért beszólnak neked.

egyébként énis folyamatosan megkapom ezt, mert a mi falunkban nem igazán divat a pici kutya.

jó egészséget a kis cukorkának :)

2018. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el a füled mellett az ilyen emberek beszólásaid. A te kutyád, nekik az ég világon semmi közük nincs ahhoz, hogy milyen a kutyád. Ne foglalkozz vele, mert nem érdemes ilyeneken fennakadni.
2018. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen kis töpszliket én is mindig megmosolygom. :) De nincs benne ártó szándék, egyszerűen nem lehet szó nélkül hagyni, hát annyira cuki egy picitacsi :D
2018. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Ne vedd magadra egy idő után megszokod. Nekem rotim van szinte napi szinten kapok egy ,,ez egy harcikutya,, ,,ne néz oda mer széttép,, ,,ez harapós kutya,, és csak a szebbeket írtam le. Az első fél évben engem is nagyon zavart hogy nem tudok nyugodtan kimenni vele az utcára, nem sétál tökéletesen néha húz ha szagot érez illetve minden kutyához oda menne barátkozni és néha ezt izgatottan csinalja de nem tudja mi az hogy harapni. Ne foglalkozz velük sziplan neveletlenek egy tolokocsisnak sem illik oda szólnin mert nem tud járni.
2018. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk is van törpe tacsink de még sose szólt be senki. Kedvesek vele az emberek, mosolyognak rá, simogatni akarják. Azt mondják aranyos (tényleg az). Igaz ő már felnőtt, így sokkal “nagyobb”, mint a te kutyád. Ha nem foglalkozol velük, abba fogják hagyni.
2018. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyik füleden be, másikon ki.

Az egyik előző válaszadóhoz hasonlóan mi is a másik "végletet" képviseljük. Dobermannom van (ráadásul füles-farkas, nem egy ijesztő látvány), gyönyörűen sétál láb mellett, mégis csúnyákat tudnak mondani. Vigyázz, mert megharap, fuj, de nagy kutya, átmennek a másik oldalra, a gyerekek sikítanak. Nekem sem esik túl jól, de ez van. Néha viszont megdícsérnek minket, milyen szép, milyen jólnevelt. Annak mindig örülök :)


Az édes kis pici kutyákat amúgy én is meg szoktam mosolyogni. Tündérbogyók. Néha meg is dícsérem őket a gazdinak, ha tényleg szép, formás kis kutyák.

2018. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!