Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4 hónapos kiskutyám férget...

A 4 hónapos kiskutyám férget hányt! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
már 8 hetes kora óta kapja a féreghajtót, meg "elvileg" kapott is féreghajtót többször is, mielőtt elhoztuk. Vékony is. Ma voltunk vele állatorvosnál, de amúgy a hányás előtt 10 nappal is kapott féreghajtót, meg előtte is mindig. Nem értem, hogy lehet így férges, és hogy lehet, hogy a kakáját mindig átnézem, és abban meg nincs soha, a tabléetták után se. Amúgy német dog.

2018. aug. 22. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen orvosod van. 4 hónapos kutyának már bőven működnie kellene a normál féreghajtásnak. Hetente akkor adják, ha székletben, netán hányásban is van sok féreg. Miért nem kérdezed meg, mikor, mit kap a kutya?

Változatlanul az a véleményem, az utolsó tabletta volt igazán hatásos. Azért jött ki végre az az egy féreg.

Ha valóban most jó tablettát adott végre, holnap elképzelhető, hogy lesz a székletében is.

Megtennéd, hogy jelzed holnap ,mi a helyzet ?

2018. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha hányt, akkor már most ügyeletre kellene vinni. És én a helyetekben keresnék egy másik állatorvost...
2018. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Amúgy akik válaszolnak elolvassák itt a kérdést?


"Ma voltunk vele állatorvosnál" - ez az fő kérdésben volt.


"visszük orvoshoz szinte hetente. azt kapja, mait az orvos ad. a hányás előtt is vmi spéci tablettát kapott, aztán mégse ölte meg a férget, mert vígan fickándozott."


Jó állatorvoshoz hordjuk, heti konrollal, már 9 hetes kora óta szinte heti féreghajtózzuk, nézzük a széketét, eddig soha nem volt semmi,

2018. aug. 23. 00:12
 14/16 A kérdező kommentje:
amúgy ahogyan írtam, előtte is mindig kapott féreghajtót. amióta nálunk van, azóta legalábbis biztos, ami 10 naponta volt.
2018. aug. 23. 00:15
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 2 hetente kell féreghajtózni ha férges. Miért ad a doki nektek hetente? Nem tudod,hogy pontosan milyen tablettákat kapott a kutya?
2018. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jobban van a kutya már?
2018. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!