Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csokit evett a kutya?

Csokit evett a kutya?

Figyelt kérdés
Megevett egy kb másfél kockányi tejcsokit, véletlenül, lesz valami baja? Vigyem orvoshoz, vagy meghánytassam?
2018. aug. 23. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, mekkora kutya?
2018. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 éves közepes testű
2018. aug. 23. 11:33
 3/8 anonim válasza:
100%

Másfél kockától nem hinném, hogy lesz baja. Semmi esetre se hánytasd meg.


"Leggyakoribb tünetek: a hányás, hasmenés, a has nyomásérzékenysége, szomjúság, izgatottság, szapora szívverés, nyálzás."

2018. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, megnyugodtam akkor.
2018. aug. 23. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyitol valoszinuleg nm lesz baja. Figyeld, es legkozelebb jobban rakd el a csokit. Foleg, h tejcsoki, valoszinuleg nm lesz baja.
2018. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-1/2 kocka tejcsokitől nem lesz baja, magas kakaótartalmú étcsoki már egy kocka is veszélyes.
2018. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én régen a kutyámmal rengeteg lejárt szavatosságú csokit etettem meg. Az volt a jutalomfalat, bár ezt a fogalmat akkor még nem ismertem. Nagyon szerette, és soha nem lett tőle baja. :)
2018. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ipari hulladékot ettél a kutyáddal, aminek köze nincs a csokihoz. Igen a milka is ipari hulladék, és nyomokban se tartalmaz csokit.
2018. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!