Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyasuli a jobb? hogy...

Melyik kutyasuli a jobb? hogy lenne megoldható?

Figyelt kérdés

35km-ről érkeznénk a suliba busszal a kutyámmal.


Az egyik Vácon a bigyóka a másik Sződligeten a Kutyaduma.


A váci suli 20e ft ott este 6-kor lenne az oktatás szerdánként(de én suliba vagyok Vácon és haza kéne mennem a kutyáért és nem érnénk fel Vácra 6-ra)


A kutyaduma vasárnaponként van 9:30-tól.Ez 28e ft.Elvileg nem kell kifizetni csak a felénél és ha csak a felét fizettem és nem megyek többet?


Melyik a jobb suli?tapasztalatok?


Azért szeretnék menni mert félénk a kiskutyám,hogy szocializálódjón.


A kutyadumába ovi nincs a bigyókába meg 20e ft az ovi.....


2018. aug. 23. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha nem érnél oda, akkor az nyilván kizárva, tehát marad a másik.


Szocializálódni nem csak a suliban lehet, ha neked megterhelő lenne. Igaz, jó a suli ebből a szempontból, de ha séta közben találkoztok kutyákkal, vagy megbeszéltek egy találkozót egy kutyás barátoddal időnként, az is jó neki.

2018. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy 13 hetes és fél a többi kutyától ugat rájuk,persze ha megszimatolják egymást utána már játszik velük,de távolról fél.

Az idegen emberektől is fél ezért szeretném vinni.Van rajta kivül másik 3 kutyám és még a szomszéd kutyáival is találkozik,de akkor is ilyen.

2018. aug. 23. 15:11
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben otthon próbálnám szoktatni a többi kutyához, először azokhoz, akikkel nap mint nap találkozik. Ki tudja, lehet, hogy egész életében félni fog, ha korábban nem szocializáltá(to)k.
2018. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen kutyaoviban a helye! Pont a szocializáció a lényeg, ismerkedjen, játsszon a többi kutyával.

Suliba 7 hónapos kortól lehet csak vinni!

2018. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A mi kutyáinktól nem fél csak az idegenektől.

Van kölyök tanfolyam 3hónapos kortól....

2018. aug. 23. 16:57
 6/13 anonim ***** válasza:

"Van kölyök tanfolyam 3hónapos kortól...."


Igen, az az óvoda! Vigyed, ismerkedjen a korabeli fajtatársaival!

2018. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nem "kölyök tanfolyam", hanem kutyaovi, ami NEM kutyasuli.
2018. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]



[link]

Ott van kezdő tanfolyam:4 hónapos kortól!!

Van külön ovi is....

2018. aug. 23. 20:30
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeptember 22.-én megyünk tacsi találkozóra,ott is megkaphatja a szocializációt nem?mert akkor suliba vinném csak.
2018. aug. 23. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy alakalomtól mitől lenne már szocializált?


Vidd minél többet kutyák közé, hogy szokja őket, és nevezd iskolának vagy ovinak - bár 6-7 hónapos korig inkább az utóbbi - hordd el oda is ha ilyen félénk. Ebben a korban fontos, hogy ne rögzüljön ez a viselkedés, minél több fajtársával megismertetni.

2018. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!