Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kis kutyakat hany...

Husky kis kutyakat hany honapos/hetes kortol erdemes setaltatni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit megkapta az oltásait. :)
2018. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez tudtommal nem fajta függő,az összes kutyát akkor lehet sétáltatni vinni, ha megvan az összes oltása.
2018. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kutyafajtától függetlenül azt mondják, az utolsó oltásáig nem szabad vinni. Mi két oltás után levittük, de csak oda, ahol tudtam, milyen kutyusok vannak (mindegyiknek van oltása már, és féreghajtott). De, ha félsz, hogy baj lesz, inkább ne vidd le.
2018. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nem igazán korhoz van kötve. A kutya 4-5 oltás után lesz az alapvető betegségektől megvédve. Nekem az orvos azt mondta, hogy a 3. oltás után 1 héttel (15 hetesen) kezdhetem el sétálni vinni, de akkor is vigyázni kell, hogy más kutyák társágát igyekezzen el kerülni.
2018. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol laksz. Egy párszáz fős kis faluban, ahol nem mászkálnak kutyák az utcán, nyilván nem leselkedik rá akkora veszély, mint egy miskolci játszótéren.
2018. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!