Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok szereti a zöldséget...

A kutyátok szereti a zöldséget? Milyen formában adjátok neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem eszi meg:D Csak a húst és a kenőmájast XDXD
2010. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon szereti. Főzve szoktam neki adni, persze előfordul , hogy kiszolgálja magát, akkor nyersen eszi meg ,de nem jellemző.
2010. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az én kutyim az szerete a fött répát,burgonyát,és a gyümölcsökböl az ananászt és a cseresznye meg a barackot:) de húst többet adj neki!zöldséget,gyümölcsöt csk 1 héten 2 x max
2010. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mi foxi keverékünk imádja. Főleg, mikor nagyapánál nyersen esszük a borsót, kikuncsorogja a kezünkből a nagy bociszemeivel. Répát is sokszor eszik, nem tudom mit szeret benne. Persze ha a zöldséges száraztápról van szó...
2010. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hussal összefözve szoktam nekik adni. A feher kaposztat nagyon szeretik, azon kivül szoktak kapni repat, krumplit, fokhagymat, keves paradicsomot. De barmilyen zölseget szoktam nekik belefözni, ha van otthon. Aprora szoktam darabolni, mert az idösebb kutyank szeret valogatni es kipakol a tanyerjabol. :) :S
2010. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:

Csakis nyersen. Nem főzöm ki belőle a vitamint.

Jó fogtisztító is a sárgarépa meg a káposztatorzsa. A gyümölcsöket meg leszedik a fáról.

2010. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy senkit nem érdekel, hogy a krumplit nem tudják megemészteni?
2010. jún. 21. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:
De a rosttartalma jó béltisztító hatású. Úgy, mint az embereknél a müzli és a joghurt kúra.
2010. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem minden nap levest kap,csonttal és zöldségekkel(répa,hagyma,paprika paradicsom,mikor mi van itthon)egybe főzöm bele és mindig megeszik mindent.Ja és a kedvence abszolúte a tökfőzelék=)Nem tudom miért=)Egy angyal kutyám vanmert mindent megeszik...de tényleg mindent=)
2010. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:
Főtt krumplit írtál. Mi a gondod?
2010. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!