Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom lelassítani a...

Mivel tudom lelassítani a habzsolást?

Figyelt kérdés
A kaját mindenféle rágás nélkül önti le a torkán, nem is értem, hogyan. Attól félek, egyszer megfullad. Lehet ezzel valamit kezdeni?
2018. aug. 26. 06:39
 1/8 ThodEE GoD ***** válasza:
0%
Mi a száraz tápot beáztattuk egy félórával előtte és úgy könnyebben tudta nyelni, aztán víz nélkül hajlandó lett kicsit rágni, most rákapott a tejre, csak úgy eszi meg a tápot ha van legalább egy löttyintésnyi tej rajta és most megint egybe nyeli le az egészet, eddig semmi baja nem lett, nem öklendezik nem hány, többet iszik. Vannak játékok pl labda amibe a kaját bele lehet tenni és akkor hirtelen csak annyit tud enni ami kihullik belőle, de szerintem nem fog megfulladni nyugi ;)
2018. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha kutyáról van szó, akkor ez egy termeszetes, ugyanakkor gusztustalan szokásuk.
2018. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden nap félrenyel, van, hogy háromszor is, akkor csapkodhatom percekig, hogy feljöjjön, ez nem állapot. Én nem fogom válogatni hagyni, mint az egyes. Mondjuk ezt nem is nagyon lehet. Meg se nézi, mi az, de már lecsúszott a torkán. Természetes pedig biztosan nem, ő utcakutya, azért fal, mert berögzült neki, hogy ha nem falja be azonnal, akkor elveszik. Szóval ha valaki tud valami módszert a lelassítására, az írjon!
2018. aug. 26. 07:54
 4/8 anonim válasza:
74%

Habzsolásgátló, falásgátló kutyatál. Akadályok nem engedik hogy befalja olyan gyorsan a kaját.

[link]

2018. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A 4. válaszoló is jól mondta! Az a leghatásosabb. :)
2018. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is a habzsolásgátló tálat ajánlom. Nekünk bevállt.
2018. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Nekünk a habzsolásgátló tál sem vált be. Én is itt érdeklődtem, mert rettegtem, hogy megfullad.

Itt az oldalon egyik kedves válaszoló tálcát javasolt. Szépen szét terítve rajta a tápot. (Ha olvasod, mégegyszer nagyon köszönöm! :) )

Én még pici vizet adok hozzá, így mégegyszerűbb. De, ha a tálca magában bevállik, akkor víz sem muszáj. Szépen eloszlik rajta az étel, és egyszerre nem tud annyit venni a szájába, hogy köhögjön, vagy fulladozzon!

Kb 2 hónapja etetem a saját tálcájából, azóta egyszer sem habzsolt, illetve nem nyelt félre sem!

Jutalomfalatot is váltottam, ami kis szemű, de mégis egészséges, mert neki is mindegy mi az már nyeli le.

2018. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2018. aug. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!