Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy üdvözöl a kutyád, amikor...

Hogy üdvözöl a kutyád, amikor hazaérsz?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
"Örülök, hogy újfent láthatom, Uram"-mal köszönt. Azután elveszi a kabátom.
2018. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő ugrál, nyuszog, az ölembe kéreckednek.
2018. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak közli, hogy már várt és odaadja a spanglit
2018. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Csak a szüleimnél van kutyánk de ha megyek hozzájuk, mindig hozza nekem a labdát. Van hogy úgy vár hogy átdugja a fejét a kerítésen és a szájában a labda. Ez nála nagy dolog, mert amúgy elég irigy, nem adja kölcsön a játékait. Van amikor a kajájából is megkínál, na az meg az önzetlenség magasfoka nála xD
2018. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ugat belém, számonkér hogy hol voltam. Aztán megnyugszik.
2018. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már amikor a kapuhoz érek, ott nyüszög és ugrál, majd amikor belépek nekitámaszkodik a lábamnak és várja a simogatást, közben nyalogatja a kezem. Néha csak a lábam körül ugrál és dörgölözik hozzám.
2018. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jaj nekem egy kölyök kutyám van még és nagyon cuki. Alapjáraton agyon van szeretgetve, ha megjöttem a munkából vagy bárhonnan jön, ugra bugrál, körbe szaglászik, alig várja hogy az ölembe vegyem és utána szét puszilgat. (Meg én is őt) Tudom, tudom.. fúj meg nem egészseges, ha az arcodat megnyalja a kutya, de ez van. Nekem ő a gyermekem :D
2018. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!