Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskyt lehet egyedül tartani?

Huskyt lehet egyedül tartani?

Figyelt kérdés
Úgy értem nincs mellette más kutya na meg olykor ha elkell menni otthonról nem csinál rosszat egyedül az udvaron
2018. aug. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi tudással nem. Tapasztalatlan és tájékozatlan vagy, a husky pedig egy makacs, hiperaktív MUNKAKUTYA. Először legyen valamilyen könnyebben tartható kutyád
2018. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Szegény husky, nagyon sajnálnám. Minta egy sast egy kis kalitba zárnál.
2018. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy szerintetek milyen kutyatartó vagyok hanem hogy a huskyt lehet e egyedül tartani
2018. aug. 27. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Inkább az iskolában figyelj jobban kutyatartás helyett. Ahogy látom hiányoztál minden alkalommal, amikor a vessző használatát tanították. És sokszor akkor is, amikor a helyesírásról volt szó. Grat a szüleidnek!


És igen, ennyi ésszel és tudással nemhogy husky-t, de még egy labradort se akarj tartani! Maradj a plüss kutyáknál.

2018. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!