Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen konzervet, alultasakosa...

Milyen konzervet, alultasakosat vegyek a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Nem friskies,pedigree és társaira gondolok.Hanem minőségire.Brit premium by nature small breed junior tápot fogok rendelni és milyen konzervet vegyek neki?ami jó minőségű?csak mert szeretném a tápra tenni neki nem minden nap hanem 2-3 naponta,hogy ne unja meg a tápot.(mert 4-5 nap múlva simán nem eszi)

Törpe tacsiról van szó.

Ne legyen olyan drága azért.


2018. aug. 27. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem adnék konzervet kutyinak, soha. De ha már veszel, akkor nézd meg az összetevőket: ne legyen túl elől a sorban a víz, a gabonafélék/növényi melléktermék (keményítő, glutén, guargumi, karragén és társaik), se cukor.

Lehet jobban jársz, ha husit adsz neki (főtt nyak, farhát, csirkeláb), adsz is adhatsz a táp mellé, vagy húslevest leszűrve, zöldségekkel.

Nem vagyok otthon ebbben, de amennyire hallottam, a Real nature wilderness, vagy Brit, vagy Animonda.

2018. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A konzerv minőségi táp mellet teljesen felesleges. Lehet neki kedveskedni hetente egyszer.

Jók a Belcando a Real Nature, vagy a Fresnapf saját márkás Premiere konzervje.

2018. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
... Amik jó minőségűek, de mint mondtam, meg kell nézni az összetevőket (lemaradt)
2018. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leginkább semmilyet
2018. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha főzöl neki valami húsleves szerűséget, persze nem fűszeresen. A tápban megvan minden ami kell, a konzerv/alutasak egyrészt felesleges, másrészt drága. De ha mindenképp akarsz neki adni valamit akkor én a húslevest ajánlom.
2018. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont azért válogat, mert hagyod neki.
2018. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tenyésztő is mondta,hogy nála sem ette egy idő után a tápot(royal canin tacsiknak való)és ő royal canin konzervet rakott rá neki,de nekem az drága.Ezért váltottunk royalról britre.
2018. aug. 28. 08:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval már ott el lett cseszve... Lekell nevelni róla.
2018. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Royal Canin junior konzerv összetevők:

Hús és állati melléktermékek, gabona, olajok és zsírok, növényi melléktermékek, ásványi anyagok


Ezt aztán egy percig ne bánd, hogy nem tudod megvenni, mintapéldánya a gagyi eledelnek! Felháborító a márka érdemtelen népszerűsége...

Tudom ajánlani a Real Nature konzerveket, ha mindenképp akarsz a tápjára rakni.

Az is jó, ha időnként joghurtot, húslevest, lazacolajat nyomsz rá helyette. Megoldás lehet, ha nem szárazon rakod elé, hanem felvizezve, hogy csússzon neki.

A legklasszabb meg az lenne, ha leszoktatnád a válogatásról... :)

2018. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!