Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi meg 4 hónapos...

Miért nem eszi meg 4 hónapos Cavalier spániel kutyám az Eukanuba tápot?

Figyelt kérdés
Olyan sok jót olvastam erről a tápról, 15 kilós csomagot rendeltem. De a kutya nem szereti! Megszagolja és otthagyja! Aztán nagy nehezen elfogy, de látom, hogy utálja! Eddig Bosch Puppyt kapitt, azzal nem volt gond...

2018. aug. 28. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Első számú szabály, ha tápot váltasz, mindig kicsivel kezdd, különben "rád rohad" a maradék 14 kiló...
2018. aug. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Boschtól jobb az Eukanuba, de személy szerint én azt sem tartom túl jó tápnak.

Legyél következetes. Megkapja a kaját, 10 perc ha nem eszi elveszed. Másnap ugyan úgy. 3. Nap enni fogja. Lehet 3x, 4x el kell vele játszani, de aztán rájön, hogy ez van ezt kell enni.

Azért "utálja" mert reméli hogy kap mást vagy a megszokottat, nem szabad neki hagyni, mert különben folyamatosan ezt fogja veled játszani, főleg ilyen kicsi korban jegyzik meg az ilyesmit.


És amúgy igen, egyet értek az előttem szólóval, 14 kilós táp beszerzése előtt érdemes valahonnan próba képpen 1-2 kilót beszerezni próbának. És nem csak azért hogy a kutya megeszi-e de az első héten már látod a kutya bélsarán hogy a táp bejön-e vagy nem.

2018. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!